Roksana Węgiel pochwaliła się dużym osiągnięciem

Jak podaje portal "Pikio", na Instagramie Roksany Węgiel pojawił się wpis, który wywołał wśród fanów młodziutkiej piosenkarki ogromną radość. Roxie od kilku lat intensywnie pracuje nad materiałem muzycznym i koncertuje po całej Polsce. Na swoim koncie ma wygraną w "The Voice Kids" i Eurowizji Junior. Pamiętajmy jednak, że Węgiel to nastolatka, która musi łączyć karierę w show-biznesie z obowiązkową edukacją. Okazuje się, że gwiazda radzi sobie z tym całkiem nieźle. Właśnie pochwaliła się kolejnym osiągnięciem.

Roksana ostatnio wybrała się na zasłużone wakacje za granicą. Artystka wyznała, że dzięki temu wyjazdowi mogłą sprawdzić poziom swojej komunikacji w jęzku angielskim. To skłoniło ją do tego, by zdać egzamin B1 z tego języka i uzyskać certyfikat. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od dumnych fanów.

Udało się! Zdałam certyfikat Cambridge B1 Preliminary for Schools. Dziękuję wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki! Na wakacjach za granicą miałam okazję przekonać się jak bardzo poprawił się mój angielski odkąd rozpoczęłam naukę z Cambridge. Powodzenia w nowym roku szkolnym! Buziaki. Roksana Węgiel

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel

To również może Cię zainteresować: OTO MODLITWA ZA WSZYSTKIE TWOJE WNUKI. WARTO POZNAĆ JEJ SŁOWA, KTÓRE DODAJĄ SIŁ

Zobacz także: ŁATWY SWPOSÓB NA SZYBKIE POSIEKANIE CEBULI BEZ ŁEZ. ZASKAKUJĄCO PROSTE