Jak podaje portal "Wirtualna Polska", choć Filip Chajzer prowadzi z pozoru lekki program śniadaniowy, regularnie udaje mu się wyprowadzić widzów z równowagi. Wszystko przez jego wpadki i obrażanie kolejnych osób.

Kontrowersyjny prowadzący

Filip Chajzer i współprowadząca z nim program Małgorzata Ohme należą do najbardziej kontrowersyjnych duetów w śniadaniówce TVN. O tym, jak wiele zarzutów pod ich adresem mają widzowie można się przekonać zaglądając na profil "Dzień dobry TVN" w mediach społecznościowych.

Parze zarzuca się brak naturalności oraz zbyt częste wygłupianie się w czasie występów przed kamerami - także w momentach do tego zupełnie nieodpowiednich. Jednak najmocniejszy zarzut formułowany jest pod adresem Chajzera - widzowie oskarżają go o brak empatii. Dało się to m.in. zauważyć, kiedy prowadzący symuował atak paniki.

Instagram/dziendobryTVN

Filip Chajzer znów podpadł widzom

Tym razem gośćmi zaproszonymi do programu byli starający się o dziecko małżonkowie. Starania ni zwsze jednak przynoszą pojawienie się na świecie upragnionego potomka. Chajzer skomentował całą sprawę z właściwym sobie brakiem wyczucia: "nie jest to też takie trudne".

Widzowie w komentarzach w reakcji na słowa Filipa Chajzera pytają, kiedy stacja zdecyduje się go zwolnić."Tyle par walczy latami o swoje pierwsze dziecko, wydają tysiące złotych, aby mieć chociaż nadzieję na potomstwo, a wy uważacie, że zrobienie dziecka jest takie proste?! Tyle się mówi o tym, aby nie pytać, kiedy dziecko, a i tak, taka gafa w telewizji śniadaniowej. Odechciewa się was oglądać" - napisała jedna z internautek.

"Chciałaby pan stanąć ze mną twarzą w twarz i powiedzieć mi, że poczęcie dziecka nie jest takie trudne? Jak pan zareaguje na historie setek kobiet, które walczą każdego dnia? Tych które muszą pochować swoje dzieci nienarodzone? Poddają się leczeniu, które nie pomaga ? Widzę, że jest pan specjalistą lepszym niż większość lekarzy w klinikach leczenia niepłodności. Wstyd" - dodała inna.

YouTube

A jak wy oceniacie słowa Filipa Chajzera w kontekście sytuacji do jakiej się odnosiły?

To też może cię zainteresować: Małżonka gwiazdora TVP dostała ciepłą posadę w państwowej spółce. Zarobi na tym miliony. Kim jest para Klarenbachów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Córka Natalii Kukulskiej stawia pierwsze kroki w muzyce. Ukazała się jej pierwsza piosenka, internauci są oczarowani

O tym się mówi: Małgorzata Rozenek nie kryje łez wzruszenia. Co doprowadziło gwiazdę do takiego stanu