Natalia Kukulska od 20 lat jest szczęśliwą żoną Michała Dąbrówki. Razem uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w show-biznesie.

Para bardzo szybko się w sobie zakochała, a ich piękne uczucie widoczne jest do dziś. Doczekali się trójki dzieci – prawie 20-letniego syna, Jana, a także dwóch córek, Anny, która skończyła 15 lat, oraz 3-letniej Laury.

Natalia Kukulska znana jest dzięki swojemu talentowi muzycznemu. Pochodzi z artystycznej rodziny – jej mamą była legendarna Anna Jantar, zaś tatą – kompozytor Jarosław Kukulski.

Natalia Kukulska / Instagram: natalia.kukulska
Natalia Kukulska / Instagram: natalia.kukulska
Natalia Kukulska / Instagram: natalia.kukulska

Popularna wokalistka ma już 44 lata. Debiutowała w wieku zaledwie 10 lata, śpiewając wtedy piosenki dla dzieci, m.in. znany wszystkim utwór „Puszek-okruszek”.

Córka Natalii Kukulskiej próbuje swoich sił w muzyce

Natalia Kukulska jako dumna mama trojga dzieci ma sporo obowiązków, nieco odsunęła się z show-biznesu i trzyma się bardziej na uboczu, choć wierni fani wciąż pozostali przy swojej ulubionej artystce i chętnie obserwują jej życie.

Teraz podczas rozmowy z Super Expressem piosenkarka ujawniła, że jej syn, Jan, bardzo chciałby śpiewać. Co więcej, także 15-letnia Ania chce iść w ślady mamy.

Anna Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej, ma już na swoim koncie pierwszą piosenkę. Jest to efekt współpracy z pewną firmą produktów spożywczych.

Piosenka zatytułowana jest „Przygotujmy lepszy świat”.

„Utwór promuje program edukacyjny dla klas 1-3 szkół podstawowych, który przygotowany został przez ekspertów do spraw żywienia i doświadczonych pedagogów, aby pokazać dzieciom, że nawet mała zmiana na talerzu ma pozytywny wpływ na zdrowie ludzi i stan środowiska. Może przywrócić ziemi bioróżnorodność, ograniczyć emisję gazów, oszczędzić hektolitry wody, uratować tysiące gatunków roślin i zwierząt” – brzmi opis piosenki.

Przypomnij sobie o… SWOIM ZACHOWANIEM PODCZAS OSTATNIEGO POŻEGNANIA KSIĄDZ UPOKORZYŁ RODZINĘ. CO NA TO KURIA

Jak informował portal Życie: MAŁGORZATA ROZENEK NIE KRYJE ŁEZ WZRUSZENIA. CO DOPROWADZIŁO GWIAZDĘ DO TAKIEGO STANU

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: METEOROLODZY ZAPOWIADAJĄ OSTATNI CIEPŁY WEEKEND TEGO LATA. CO JESZCZE ZNALAZŁO SIĘ W PROGNOZIE POGODY