Jak podaje portal "Pomponik", Maja Sablewska chętnie ocenia styl wielu znanych osób. Tym razem zdecydowała się skomentować styl prezentowany przez Pierwszą Damę Agatę Dudę. Żona Andrzeja Dudy niestety nie ma powodów do zadowolenia. Dlaczego?

Stylizacje Agaty Dudy

Pierwsza Dama z pewnością już przywykła do tego, że ocenie podlega każde jej wystąpienie i zachowanie. Każde jej publiczne wyjście jest drobiazgowo analizowane i oceniane. Zwraca się uwagę nie tylko na to, co i jak mówi Agata Duda, ale także jak wygląda. Choć żonie Andrzeja Dudy nie można odmówić tego, że ubiera się stosownie do okazji, jej styl nie budzi entuzjazmu wszystkich.

Z całą pewnością daleką od zachwytów nad stylizacjami Agaty Dudy jest Maja Sablewska, która w swoich programach modowych pomaga odmienić styl zgłaszających się do niej po pomoc kobiet i mężczyzn. O ocenę stylu Agaty Dudy poprosił Sablewską serwis "Pudelek". Jak Maja Sablewska oceniła styl Pierwszej Damy?

YouTube

Maja Sablewska ocenia styl Agaty Dudy i nie tylko

Maja Sablewska nie specjalnie dobrze ocenia styl prezentowany przez Agatę Dudę. "Zachowawczy. Wydaje mi się, że Pierwszą Damę stać na więcej. Można byłoby dodać trochę pazura" - przyznała bez ogródek Sablewska.

W rozmowie z "Pudelkiem" Sablewska wbiła również poza "modową" szpilę Agacie Dudzie. Zapytana o ocenę stylu żony Rafała Trzaskowskiego, stwierdziła, że nie śledziła tego, jak wygląda Małgorzata Trzaskowska, bo większe znaczenie miało dla niej to, co mówiła małżonka kandydata w wyborach prezydenckich.

YouTube

Podzielacie zdanie Mai Sablewskiej na temat stylu Agaty Dudy?

To też może cię zainteresować: Niesamowicie trudne chwile dla artysty. Michał Szpak nie zamierza ukrywać swoich emocji przed fanami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rząd postanowił wprowadzić poważne zmiany. Emeryci nie będą zadowoleni z takiej decyzji. Głos na ten temat zabrała Jadwiga Emilewicz

O tym się mówi: Wyszło na jaw ile będzie zarabiał Łukasz Szumowski. Wielu morze tylko marzyć o taiej kwocie