Jak podaje portal "Jastrząb Post", na swoim profilu na Instagramie Dominika Tajner pochwaliła się swoją nową fryzurą. Była żona Michała Wiśniewskiego zmieniła kolor włosów, a także zmieniła ich długość. Trzeba przyznać, że efekt jest zachwycający.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski

Dominika Tajner była związana z Michałem Wiśniewskim przez 10 lat (po 3 latach znajomości para wzięła ślub). Para rozeszła się na początku 2019 roku. Oboje układają sobie życie od nowa. Michał po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu, a Dominika jest szczęśliwie zakochana. Mimo rozstania byłym partnerom udaje się ze sobą dogadywać, a jak zdradziła Dominka nawet współpracować w jej nowym projekcie.

"Pomyślałam, że Michał jest bardzo dobrym mówcą. Ma doświadczenie. Sam występuje na ślubach. Połączyliśmy siły nie na długą współpracę, ale fajnie opowiedzieć dziewczynom, jak to wygląda ze strony gwiazdy, która przyjeżdża. Na co mogą sobie pozwolić, co oferuje, za ile itd. My jesteśmy w takich relacjach, że będziemy sobie pomagać. Najpewniej ja mogę go polecić na wesele, bo wiem, jak są ludzie zadowoleni po jego występach, a on może mnie poleci komuś jako wedding plannerkę. Tak więc to jest trochę taki biznes wiązany. Nie boję się konfliktu, bo tu nie ma takiej płaszczyzny" - zdradziła Dominika Tajner cytowana przez "Jastrząb Post".

Zmiany w życiu, zmiany w wyglądzie

Zmianom w życiu zawodowym i prywatnym towarzyszy u Dominiki Tajner zmiana wyglądu. Niedawno była żona Michała Wiśniewskiego zdecydowała się zmienić fryzurę. Postawiła wówczas na ostre cięcie. Krótka fryzura to jednak już przeszłość.

Celebrytka nie tylko rozjaśniła kolor włosów, ale także zdecydowała się na ich przedłużenie. Dla niektórych silnie widoczna jest w jej nowym looku inspiracja lalką Barbie.

jastrzabpost.pl

jastrzabpost.pl

Dostrzegacie podobieństwo do słynnej lalki?

To też może cię zainteresować: Edzia z programu "Królowe życia" przeżywa bardzo trudne chwile. Miała zostać mamą, los jednak okazał się okrutny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Będzie więcej miejsc pracy. Minister zapowiedział transformację energetyczną w Polsce. Jakie wieści ogłoszono jeszcze na Forum Ekonomicznym

O tym się mówi: Ile wynosi najwyższa emerytura w naszym kraju? Kwota przyprawia o zawrót głowy