Jak podaje portal "Super Express", Daniel Martyniuk nie znika z pierwszych stron gazet. Syn Zenka Martyniuka lubi, kiedy się o nim mówi. Sam często dolewał oliwy do ognia, na przykład publicznie piorąc brudy ze swojego małżeństwa. Jeśli myślicie, że ten etap para ma już za sobą, to się mylicie. Daniel Martyniuk zdradził publicznie, jakich alimentów żąda od niego matka jego dziecka.

Daniel Martyniuk o alimentach

Ostatnio Rafał Collins stwierdził, że syn Zenka Martyniuka powinnien zająć się swoją rodziną. Daniel Martyniuk postanowił odpowiedzieć na tę sugestię. Przy okazji dostało się również Ewelinie, z którą syn króla disco polo właśnie się rozwodzi.

"Żona powinna zajmować się facetem, mężczyzną, a nie uciekać do mamusi. Jak się poznaliśmy, to zupełnie inaczej rozmawiała. Dwa lata temu powiedziałem, że próbowała mnie wykorzystać na hajs, co udowodniłem udostępniając swój wyciąg z konta bankowego" - napisał o swojej żonie Zenek Martyniuk.

Instagram/daniel.martyniuk.89

Zarzuty Daniela Martyniuka wobec żony

Przy okazji młody Martyniuk zdradził kwotę alimentów, jakich miała zażądać od niego Ewelina. Zakpił również, że jego żona chce więcej pieniędzy dla siebie niż dla ich córki. " prawa rzekomo odbyła się, kiedy siedziałem w areszcie. Wtedy zasądzone zostały alimenty córce - zażądała 1200 złotych, a sobie ponad 3000 złotych… Nigdy w życiu czegoś takiego ode mnie nie dostanie, także może w ogóle zapomnieć o takich pieniądzach…" - napisał syn Zenka.

Zapewnił również, że jego córeczce niczego nie zabraknie, choć będzie się to odbywało na ustalonych przez niego zasadach. " Córka i tak i tak będzie miała wszystko, ale na moich warunkach, a nie na tych, które stworzy mi żona… Ja nie opuściłem swojej żony ani córki, tylkożona opuściła mnie po manipulacji, jakiej dokonała jej matka z ciotkami. Dziewczyna chciała tylko i wyłącznie pieniędzy" - dodał Daniel Martyniuk.

Instagram/daniel.martyniuk.89

Myślicie, że Daniel Martyniuk będzie miał z czego zapłacić zasądzone przez sąd alimenty?

To też może cię zainteresować: Bohaterka programu „Chłopaki do wzięcia” poruszyła bardzo ważną kwestię. Asia nie mogła pogodzić się z tą sytuacją

Zobacz, o czym jeszcze pisaiśmy w otatnich dniach: Szwagier Violetty Villas w zaskakującym wyznaniu o opiekunce kobiety. Padły mocne słowa. Czy konflikt artystki z rodziną to jej wina

O tym się mówi: Wiadomo ile może wynieść najniższa emerytura w 2021 roku. Emeryci raczej nie będą z tej kwoty zadowoleni