Program „Chłopaki do wzięcia” od samego początku emisji wzbudzał wiele kontrowersji. Spora część widzów uwielbia zasiadać przed telewizorem i oglądać losy bohaterów, druga część uważa natomiast, że program nie powinien w ogóle być emitowany.

Program budzi wiele emocji

Jednak osoby, które darzą uczestników „Chłopaków do wzięcia” sympatią, z uwagą obserwują nie tylko ich przygody podczas programu, ale także chętnie śledzą ich w mediach społecznościowych.

Jedną z osób, która zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w programie „Chłopaki do wzięcia” jest Asia. Kobieta prowadzi bardzo aktywne życie w mediach społecznościowych. Co więcej, Asia bardzo chętnie publikuje fotki zwierzaków. Tym razem zwróciła uwagę na pewien bardzo ważny problem.

Posted by Joasia Wielocha on Thursday, October 17, 2019

Asia wykorzystuje swoją popularność w najlepszy sposób

Jak informuje portal Pikio, Asia opublikowała na swoim Facebooku filmik, który opowiada historię pewnego psiaka. Mężczyzna idący do pracy na farmę odnalazł bowiem szczeniaka przywiązanego łańcuchem do drzewa. Nie wiadomo ile dni spędził tam maluch. Mężczyzna pomógł szczeniakowi, przygarnął go i zadbał o niego.

Nie ulega jednak wątpliwości, że Asia była niezmiernie poruszona takim zachowaniem ludzi, a publikacja filmiku miała zwrócić uwagę na ogromny problem, jaki poruszany jest od lat, czyli traktowanie zwierząt jak rzeczy i porzucanie albo przetrzymywanie ich w bestialskich warunkach.

Kiedy wreszcie ludzie nauczą się, że zwierzę nie jest rzeczą i podobnie jak człowiek ma uczucia i emocje, mimo że nie potrafi o nich powiedzieć? Kiedy zakończy się oddawanie zwierzaków do schronisk i znęcanie nad nimi?

Posted by Joasia Wielocha on Monday, September 7, 2020

Jak informował portal "Życie": POLSKI SKOCZEK UDAŁ SIĘ NA RODZINNE WAKACJE. GDZIE OBECNIE PRZEBYWAJĄ IZA I ADAM MAŁYSZ ORAZ ICH CÓRKA

Przypomnij sobie: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO

Portal "Życie" pisał również: CÓRKA GENERAŁA JARUZELSKIEGO WYSTOSOWAŁA APEL O POMOC. SPRAWA JEST BARDZO WAŻNA. O CO DOKŁADNIE CHODZI