Iza oraz Adam Małysz nieprzerwanie tworzą szczęśliwe małżeństwo już od 23. lat. Co więcej, zarówno skoczek, jak i jego żona bardzo chętnie dzielą się ze swoimi fanami tym, co dzieje się w ich prywatnym życiu. Kadry ze swoich chwil udostępniają oczywiście za pomocą portalu Instagram.

Rodzina skoczka wybrała gorący kierunek

W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa wiele osób wybrało wypoczynek nad polskim morzem lub w polskich górach. Jednak znaleźli się Polacy, którzy woleli wyższe temperatury. Z tego powodu wiele naszych rodaków wyjechało do Chorwacji. Tak też zrobili państwo Małyszowie wraz ze swoją córką, Karoliną.

Wszyscy pewnie pamiętają, Karolinę z czasów, kiedy Adam Małysz zdobywał najwyższe stopnie podium. Jednak mała dziewczynka zmieniła się już w dorosłą kobietę. Obecnie córka naszego skoczka ma już 23. lata i jest studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Co więcej, rok temu media obiegła wiadomość, że Karolina zaręczyła się.

Instagram @adammalyszofficial

Można pozazdrościć...

Na relacjach udostępnianych przez Małyszów widać, że nie mogą narzekać na pogodę. Słoneczne wakacje w Chorwacji są niemal pewne. Iza i Adam Małysz plażują w najlepsze, podczas gdy my wyciągamy już z szaf jesienne rzeczy.

Z relacji Małyszów wynika, że na wakacyjny kurs wybrali oni półwysep Istria. Nie jest jednak wiadomo, jak długo tam zostaną. Na ten moment widać, że świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Kiedy Adam Małysz zakończył karierę skoczka rodzina wreszcie ma czas, który może spędzać razem, z dala od błysków fleszy.

Instagram @izamalysz

Jak informował portal "Życie": TEGO WIDZOWIE "CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA" SIĘ NIE SPODZIEWALI. SZCZENA ODWAŻYŁ SIĘ WYJAWIĆ FANOM COŚ, CO UKRYWAŁ PRZEZ DŁUGI CZAS

Przypomnij sobie: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO

Portal "Życie" pisał również: MAŁO KTO WIE O TYM, ŻE GRZYBOBRANIE MOŻE GO SPORO KOSZTOWAĆ. NIEKTÓRE KARY SĄ BARDZO WYSOKIE