Program TVN „Projekt Lady” budzi ogromne emocje. Historie uczestniczek, które do niego trafiają, są kontrowersyjne i nierzadko aż trudno w nie uwierzyć.

Show zyskało wielu widzów, którzy interesują się, czy młodym dziewczynom uda się nabrać ogłady i zamienić w prawdziwe damy. Ta edycja jest tym ciekawsza, że Małgorzata Rozenek-Majdan rozpoczęła nagrania zaledwie kilka tygodni po porodzie. Co się wydarzyło w pierwszym odcinku?

„Projekt Lady” wystartował. Co działo się w pierwszym odcinku?

Wystartował już piąty sezon programu „Projekt Lady”. Poza momentem poznania uczestniczek, z których mentorki będą próbowały zrobić damy, fani czekali także na to, aż Małgorzata Rozenek-Majdan pokaże się na wizji, by zobaczyć, w jakiej była formie.

„Projekt Lady”. Źródło: eska.pl
„Projekt Lady”. Źródło: eska.pl

Pierwszy odcinek piątej edycji „Projekt Lady” był pełen emocji. Jak przypomina Plotek, w programie dziewczyny szukają swojej drogi – jedne planują stać się prawdziwymi damami, innym wystarczy pięć minut celebryckiej sławy.

W autobusie do Rozalina kandydatki na damy piły wino i twerkowały, nie obyło się także bez sprzeczki oraz… wymiotów jednej z uczestniczek, Oli.

Podczas pierwszej kolacji przy stole zasiadły mentorki oraz arystokrata, Mikołaj Rej. Jednak gwiazdą chciała być Marlena, która staje zabierała głos, popełniając kolejne gafy.

- Czasem warto nie mówić, tylko na przykład zjeść pyszne szparagi – zauważyła mentorka Tatiana.

Następnego poranka czekała je pobudka zorganizowana przez Qczaja, który wyciągnął uczestniczki z łóżka na poranne bieganie oraz gimnastykę. Skacowane kandydatki mimo wszystko dały sobie radę, następnie założyły mundurki, co spotkało się z ich różnymi reakcjami.

„Projekt Lady”. Źródło: gazeta.pl
„Projekt Lady”. Źródło: gazeta.pl

Później czekała je nauka cichego zasiadania do stołu i zasad dobrego wychowania podczas posiłku. Mentorki poprosiły dziewczyny także o opowiedzenie o swoich mocnych stronach.

- Ja nie mam dobrych cech – wyznała niemal z płaczem Samanta.

Na koniec odcinka pojawiła się Małgorzata Rozenek, a uczestniczkom wręczono perły na oficjalne rozpoczęcie ich ścieżki do zostania prawdziwymi damami.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: PONAD PÓŁ TYSIĄCA BEZPŁATNYCH MIEJSC PARKINGOWYCH W CENTRUM MIASTA. DARMOWY PARKING NIE PODOBA SIĘ JEDNAK RADNYM

Jak informował portal Życie: WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE: WYPADEK MROŻĄCY KREW W ŻYŁACH. NASTOLATEK WJECHAŁ W BOK POCIĄGU

Portal Życie pisał również o… SMUTA INFORMACJA OBIEGŁA POLSKĘ: ODSZEDŁ UWIELBIANY PRZEZ WIDZÓW AKTOR. TO OGROMNA STRATA