W sobotę Rozenek jako prowadząca programu "Projekt Lady", znów dostąpiła zaszczytu siedzenia na słynnej kanapie w śniadaniówce TVN-u. Nie obyło się bez pytań o szczegóły prywatnego życia prezenterki. Uwadze telewidzów nie umknął również pewien element w kreacji kobiety...

Życie na bogato

Największe wrażenie na widzach "Dzień Dobry TVN" zdecydowanie zrobił strój Małgorzaty Rozenek. Jako jedna z najbardziej znanych kobiet w Polsce musi zawsze trzymać fason i ubierać się tak, jak na jej status przystało. Tym razem padło na...zegarek za zaledwie 75 tysięcy złotych. Torebka prezenterki również nie należała do najtańszych - jej koszt to około 5 tysięcy złotych.

Najdroższe elementy kreacji Rozenek (Instagram)
Najdroższe elementy kreacji Rozenek (Instagram)

Co na to telewidzowie i internauci? Oczywiście nie obyło się bez szyderczych uwag w stronę Rozenek - w końcu dla większości Polaków 75 tysięcy złotych to naprawdę spora suma pieniędzy. Znalazły się też jednak jednostki broniące prowadzącej "Projektu Lady".

Dumna mama chwali się szczęściem

Rozenek nie uniknęła pytań o najmłodszego potomka, swojego syna z Radosławem Majdanem. Nie mogła wyjść z zachwytu nad kilkumiesięcznym Heniem. "Henryk jest chłopcem, który śpi całe noce. Oczywiście budzi się na karmienie, ale budzi się, je i natychmiast zasypia. Jest niezwykle pogodny, uśmiechnięty, gaworzy, rozpoznaje nas. My z moim mężem i wszyscy, którzy wokół Henryka są, po prostu wyrywamy go sobie z rąk i jesteśmy bardzo szczęśliwi" - zdradziła prowadzącym "Dzień Dobry TVN".

Prezenterka jest zachwycona najmłodszym synkiem (Instagram)
Prezenterka jest zachwycona najmłodszym synkiem (Instagram)

Miejmy nadzieję, że nieprzychylne komentarze internautów nie burzą rodzinnego szczęścia Rozenek.

Zobacz także: Mateusz Morawiecki w końcu podjął ostateczną decyzję. Została wyznaczona dokładna data

Jak informował portal Życie: Nad Polską zawisły czarne chmury. Ogrom zniszczeń ostatnich nawałnic i siłę żywiołów publikowany na mediach społecznościowych

Może cię zainteresować: Świetna informacja dla pieszych warszawiaków. Nowe światła na trzech przejściach dla pieszych