Ida Nowakowska jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd Telewizji Polskiej. Jej kariera w ostatnim czasie nabrała tempa.

Poza tym, że gwiazda TVP jest jurorem w programie tanecznym "Dance Dance Dance", to występuje też w roli prezenterki w popularnej śniadaniówce "Pytanie na śniadanie".

Stylizacja Idy Nowakowskiej to prawdziwy hit, czy może raczej kit?

W ostatnim czasie Ida Nowakowska dostała kolejną propozycję. Tancerka została prowadzącą na Festiwalu w Opolu 2020.

57. edycję festiwalu Ida Nowakowska poprowadziła u boku Tomasza Kammela. Trzeba przyznać, że na scenie świetnie ze sobą pracowali i miło się ich oglądało.

Ida Nowakowska. Screen: Instagram
Ida Nowakowska. Screen: Instagram
Ida Nowakowska. Screen: Instagram

Uwagę widzów zwróciła jednak stylizacji Idy Nowakowskiej. Tancerka w drugi dzień festiwalu wybrała bardzo abstrakcyjny strój.

Ida Nowakowska zaskoczyła swoją stylizacją każdego

Pandemia koronawirusa spowodowała, że podjęto decyzję o przesunięciu Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu z czerwca na wrzesień (festiwal planowo ma się odbywać w dniach od 4 do 7 września.

Na wielką imprezę Ida Nowakowska, prowadząca festiwal, wybrała dość oryginalną stylizację. Nie przypadła jednak ona do gustu wielu widzom.

Górna część kreacji Idy Nowakowskiej wyglądała dość klasycznie – był to czarny obcisły top na jedno ramię. Jednak na dole działo się dużo, aż za dużo.

Prezenterka założyła czarne szerokie spodnie, a całość zdobił materiał, który wyglądał nieco jak krata. Zdaniem wielu serwisów plotkarskich, Ida Nowakowska zainspirowała się stylizacją Lady Gagi z "Chromatici".

A jak Wam podobała się stlizacja Idy Nowakowskiej? Hit czy kit?

Ida Nowakowska. Źródło: plotek.pl
Ida Nowakowska. Źródło: plotek.pl
Ida Nowakowska. Źródło: plotek.pl

Ida Nowakowska. Źródło: pikio.pl
Ida Nowakowska. Źródło: pikio.pl
Ida Nowakowska. Źródło: pikio.pl

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ