Anna Jantar, a właściwie Anna Jantar-Kukulska była jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej lat 70 XX wieku. W jej hitach zasłuchiwały się tysiące Polaków. Najpopularniejszymi z nich są m.in. "Nic nie może przecież wiecznie trwać", czy "Tyle słońca w całym mieście". Niestety, piosenkarka zginęła w katastrofie lotniczej 14 marca 1980 roku.

Kobieta zginęła w katastrofie samolotu, który leciał z Nowego Jorku do Warszawy i rozbił się w okolicach twierdzy Okęcia. Wówczas zginęło 77 osób.

Anna Jantar. Źródło: rzeszow.naszemiasto.p
Anna Jantar. Źródło: rzeszow.naszemiasto.p
Anna Jantar. Źródło: rzeszow.naszemiasto.p

Mąż Anny Jantar walczył o ich miłość

Anna Jantar i Jarosław Kukulski wzięli ślub w 1971 roku. Para doczekała się córki - Natalii Kukulskiej.

Niestety coś w ich związku nie grało. Wiele osób uważało, że związek wielkiej wokalistki był pomyłką. Natalia Kukulska jest jednak przekonana, że rodzice bardzo się kochali.

Anna Jantar. Źródło: chillizet.pl
Anna Jantar. Źródło: chillizet.pl
Anna Jantar. Źródło: chillizet.pl

Dowodem tego mogą być listy, które do siebie pisali. Mało tego, jeden z nich Anna Jantar miała przy sobie w dniu śmierci.

W resztkach samolotu znaleziono zaadresowany do wokalistki list.

W resztkach samolotu znaleziono list zaadresowany do Anny Jantar. Napisał go mąż słynnej wokalistki. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna szczerze kochał Annę Jantar i chciał walczyć o ich miłość.

Powinniśmy stanowić nierozerwalną całość, mając na uwadze fakt, że tylko i wyłącznie skazani na własne siły doszliśmy do czegoś i z tego to właśnie okresu datują się Twoje i moje największe sukcesy(...) Mamy o co walczyć! Chodzi przecież o naszą miłość, chodzi o nasze życie (...) Kocham Cię całym sercem i możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji, a czy Ty odczytasz moją spowiedź jako słabość, czy też jako miłość, której trzeba pomóc, to zależy tylko od Ciebie. Szczęście nasze, Anusiu, zależy tylko od nas samych. By jednak to było możliwe, musimy tego chcieć obydwoje. Całuję Cię mocno, Twój Jarek. PS. List taki do Ciebie jest jedynym i ostatnim. Gdybym musiał go pisać po raz wtóry, będziesz musiała chyba dokończyć go sama

- pisał Piotr Kukulski do Anny Jantar.

Podobno wokalistka poprosiła go, by zjawił się tego dnia na lotnisku. Nie wiadomo jednak, czy chciała naprawić ich związek, czy może się rozstać.

Anna Jantar. Źródło: fakt.pl
Anna Jantar. Źródło: fakt.pl
Anna Jantar. Źródło: fakt.pl

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ