Justyna Żyła znów ostro o byłym mężu i jego relacjach z dziećmi. Choć małżeństwo Żyłów ostatecznie rozpadło się w 2018 roku to wciąż między byłymi małżonkami trwa konflikt, który niemal codziennie rozpala media plotkarskie. Była żona skoczka niemal nieustannie wytacza ciężką amunicję, zarzucając byłemu małżonkowi, że nie interesuje się dziećmi, nie płaci alimentów w odpowiedniej wysokości czy to, że miał ją zostawić dla kochanki.

Była żona skoczka znów postanowiła odnieść się do aktywności swoje byłego męża, a pretekstem stało się nowe zdjęcie Piotr Żyły. Co napisała o Piotrze Żyle?

Justyna Żyła znów w mocnych słowach o Piotrze Żyle!

Była żona skoczka znów nie przebierała w słowach i postanowiła wbić mu szpilę. Justyna Żyła wyciągnęła dość mocne słowa i zarzuciła byłemu mężowi, że nie sprawdza się w roli ojca, niewłaściwie zajmuje się dziećmi, nie płaci wystarczająco wysokich alimentów, a także miał usunąć dzieciom konta oszczędnościowe i zabrać im sumy na nich zgromadzone!

– Nie mają żadnego kontaktu, ponieważ wyłączył dzieciom ich numery komórkowe. Nie dzwoni i nie interesuje się na co dzień dziećmi. Ostatni raz widział je miesiąc temu. Jedynie wysłał synowi na mail grafik spotkań na wrzesień. Syn odpisał, że nie jest mu potrzebny grafik, ponieważ nie chce widywać na spotkaniu partnerki swojego taty. Dzieci proszą tylko o czas sam na sam z ojcem, czego otrzymać nie mogą – mówiła w rozmowie z „Super Expressem”, cytowana przez WTV.

Jednak właściwym pretekstem do mocnego komentarza było nowe zdjęcie Piotra Żyły, które podpisał jako „sobota dzień przemyśleń Pietra”. Kobieta napisała w komentarzu:

– Noo, dobre, może byś pomyślał, jak relacje z dziećmi naprawić – napisała Justyna Żyła, a post w kilka chwil zaczął zyskiwać na popularności i wkrótce został usunięty. To chyba zatem nie koniec konfliktu Żyłów.

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WIŚNIEWSKI OFICJALNIE POTWIERDZIŁ DOBRĄ WIADOMOŚĆ, O KTÓREJ BYŁO WIELE SPEKULACJI. PUBLIKACJA NA INSTAGRAMIE NIE POZOSTAWIA WĄTPLIWOŚCI

Przypomnij sobie: ZNANA AKTORKA SERIALU "KLAN" OPUBLIKOWAŁA ODWAŻNE ZDJĘCIE NA MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. "WOLNOĆ TOMKU W SWOIM DOMKU, CZYŻ NIE?"

Portal "Życie" pisał również: BASIA KURDEJ-SZATAN CHWYTA OSTATKI WAKACYJNYCH DNI PRZED PORODEM. OKRĄGŁY BRZUSZEK NIE STANOWI PRZESZKODY. SKĄD W NIEJ TYLE SIŁY