Ten wątek w „M jak Miłość” od dawna budzi ogromne kontrowersje wśród fanów. Już w poprzednim sezonie, gdy doszło do pocałunku Kingi i Pawła, widzowie serialu podzielili się w tej kwestii, jednak większość była na nie i postrzegała to za naganne moralnie, aby w jednym wątku łączyć romansem Pawła i żonę jego brata bliźniaka.

Okazuje się jednak, że historia ma zostać pociągnięta dalej. Na drodze temu stoi sam Rafał Mroczek, który nie chce grać Pawła zakochanego w wieloletniej żonie Piotrka. Jednak scenarzyści serialu mieli już przygotować wiele odważnych scen z tą dwójką. Dlaczego Rafał Mroczek jest przeciwny temu wątkowi?

Ma uważać, że Kasia Cichopek jest niczym prawdziwa żona jego brata Marcina, wcielającego się w Piotra, a mieszanie bohaterów w taki układ jest niewłaściwe. Co powiedział o kontrowersyjnym wątku Pawła i Kingi w nadchodzących odcinkach „M jak Miłość?

Paweł jednak będzie miał romans z Kingą? Rafał Mroczek ma być temu przeciwny!

Jak donosi serwis SuperSeriale SE, scenarzyści postanowili wrócić do wątku sprzed 20 lat nagrywania serialu, gdy Paweł, nie zważając na swojego brata Piotra, chciał poderwać jego dziewczynę. Do tej sprawy nastąpił powrót już w odcinkach przed wakacjami, gdy widoczny zakochany w Kindze Paweł całuje ją. To oczywiście stanowi zarzewie konfliktu między bliźniakami, który ma eskalować po wakacjach 2020.

Okazuje się, że w 1524 odcinku serialu Kinga otrzyma od Piotra telefon, że tej nie wraca z USA do Polski w zapowiadanym czasie, co będzie jasne dla Kingi, że jej mąż nie interesuje się już rodziną. Nawet seniorka rodu Mostowiaków, Barbara będzie święcie przekonana, że papiery rozwodowe trafią za chwilę do sądu.

I wtedy do akcji ma wkroczyć Paweł, który przyjdzie osamotnionej i tęskniącej za mężem z odsieczą. Jednak Kinga, która najpierw da Pawłowi wyraźnie do zrozumienia, że ma dać sobie spokój, bo traktuje go jak brata będzie niewspółmierne z jej lgnięciem do niego.

Jednak Rafał Mroczek nie widzi takiej opcji, aby ta dziwaczna para miała mieć płomienny romans w serialu. On sam nie chce bowiem wchodzić w taką aktorską relację z Kasią Cichopek!

– Taki był zamysł scenarzystów "M jak miłość". Po tych 20-stu latach Paweł też dobrze czuje się przy Kindze... Myślę, że scenarzyści chcieli dodać trochę pikanterii w niektórych wątkach, ale nie wyobrażam sobie, żeby miała nastąpić zamiana braci... – powiedział Rafał Mroczek w rozmowie z Faktem i dodał, ze ten romans nie jest do przyjęcia ani dla niego, ani tym bardziej dla widzów.

Wszystko wskazuje na to, że na horyzoncie Pawła znów się ktoś pojawi.

View this post on Instagram

#dzisiaj...

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WIŚNIEWSKI OFICJALNIE POTWIERDZIŁ DOBRĄ WIADOMOŚĆ, O KTÓREJ BYŁO WIELE SPEKULACJI. PUBLIKACJA NA INSTAGRAMIE NIE POZOSTAWIA WĄTPLIWOŚCI

Przypomnij sobie: ZNANA AKTORKA SERIALU "KLAN" OPUBLIKOWAŁA ODWAŻNE ZDJĘCIE NA MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. "WOLNOĆ TOMKU W SWOIM DOMKU, CZYŻ NIE?"

Portal "Życie" pisał również: BASIA KURDEJ-SZATAN CHWYTA OSTATKI WAKACYJNYCH DNI PRZED PORODEM. OKRĄGŁY BRZUSZEK NIE STANOWI PRZESZKODY. SKĄD W NIEJ TYLE SIŁY