Katarzyna Dowbor oraz Agata Młynarska to niezwykle popularne i lubiane prezenterki. Nie każdy wie, że to nie jedyne, co je łączy.

Okazuje się, że panie mają ze sobą całkiem sporo wspólnego. Kto by się spodziewał, że aż tyle! Co dokładnie łączy obie kobiety?

Jaki związek mają ze sobą Agata Młynarska i Katarzyna Dowbor?

Jak przypomina portal Pikio, Katarzyna Dowbor, prowadząca popularny program "Nasz nowy dom", co jakiś czas mówi o swoich dzieciach, najczęściej o najstarszym synu. Ze względu na ogrom obowiązków zawodowych przez jakiś czas miała z nim rzadszy i gorszy kontakt.

Jednak teraz, gdy Maciej już dorósł i założył rodzinę, prezenterka walczy o wspólne chwile, chętnie spotyka się z synem i chwali się tym na Instagramie.

Katarzyna Dowbor / Instagram: katarzyna_dowbor_official
Katarzyna Dowbor / Instagram: katarzyna_dowbor_official
Katarzyna Dowbor / Instagram: katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor jest niezwykle lubiana i popularna, jednak czerwony dywan to zdecydowanie nie jej bajka. Wygląda jednak na to, że choć nieczęsto spotyka się z naczelnymi gwiazdami polskiego showbizu, ma sporo wspólnego z Agatą Młynarską.

Katarzyna Dowbor urodziła syna, Macieja, w wieku 19 lat. U progu kariery zostawiła 3-letniego pierworodnego i jego tatę w Toruniu, a sama pojechała do Warszawy, by tam spełniać marzenia. Gdy Maciej skończył szkołę podstawową, zamieszkali wspólnie, a prezenterka dopiero wtedy stała się mamą na pełny etat.

Agata Młynarska / Instagram @agata_mlynarska
Agata Młynarska / Instagram @agata_mlynarska

Co ciekawe, Agata Młynarska także bardzo młodo została mamą – miała także 19 lat. Jednak ona postanowiła poświęcić karierę dla rodziny, a gdy jej syn podrósł, wróciła do zawodu i stała się jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce.

Choć decyzje obu kobiet były zupełnie różne, trzeba przyznać, że poza młodym macierzyństwem łączy je również olbrzymia sympatia fanów.

Przypomnij sobie o… POLSKA PODZIELONA NA TRZY STREFY. W NASZYM KRAJU WRACAJĄ OBOSTRZENIA ZWIĄZANE Z KORONAWIRUSEM

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: W KILKU MIEJSCACH ZABRAKNIE WODY DZIŚ I JUTRO. GDZIE I W JAKICH GODZINACH ZAPLANOWANO PRACE

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA PO FALI KRYTYKI ZDECYDOWAŁA SIĘ PRZEPROSIĆ. "NIGDY MOIM ZAMIAREM NIE BYŁO ROBIENIE SOBIE ŻARTÓW"