W ostatnim czasie w obsadzie jednej z popularnych śniadaniówek, „Dzień Dobry TVN”, zaszły spore zmiany. Najpierw z ekipy odszedł Piotr Kraśko, następnie media przez długi czas informowały, że nad tym samym zastanawia się także Kinga Rusin. Ostatecznie potwierdziły się plotki – ona także postanowiła zrezygnować z prowadzenia programu.

Przez jakiś czas spekulowano na temat tego, kto zastąpi popularny i lubiany duet. Wśród najczęściej wymienianych nazwisk znajdowała się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak. W końcu TVN postanowił nie trzymać dłużej widzów w niepewności i potwierdzić także te pogłoski. Co ciekawe, telewizyjną partnerką Agnieszki będzie Ewa Drzyzga.

Co o tym sądzą byli prowadzący, Kinga Rusin i Piotr Kraśko? Co uważa jeden z gospodarzy konkurencyjnego programu, „Pytania na śniadanie”, Tomasz Kammel?

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Źródło: eska.pl
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Źródło: eska.pl

Kinga Rusin, Piotr Kraśko i Tomasz Kammel o zmianach personalnych w „DDTVN”

Jak podaje Plejada, wszystko jest już potwierdzone – Kinga Rusin postanowiła zrezygnować z prowadzenia programu, by „skupić się na działalności biznesowej i społecznej” oraz nie musieć się autocenzurować.

„Z ciekawością czekamy z Piotrkiem Kraśko na naszych następców w "DDTVN", czyli czym zakończy się "polowanie na kolejną parę" prowadzących, jak wyraził to wczoraj na konferencji ramówkowej dyr. Miszczak” – mówiła.

Gdy ogłoszono, kto pojawi się w tej roli, Agnieszka Woźniak-Starak napisała:

„Panie i Panowie! Oto my. Nowy i co najlepsze - kobiecy duet w "Dzień dobry TVN". Ale się cieszę, naprawdę! Mam nadzieję, że będziecie z nami od 14 września, bo przyda nam się Wasza dobra energia! Trzymajcie kciuki i do zobaczenia niedługo. W imieniu redakcji, Aga.”

Kinga Rusin / kingarusin
Kinga Rusin / kingarusin
Kinga Rusin / kingarusin

Kinga Rusin skomentowała: „Brawo! Powodzenia”. Jak odpowiedziała Woźniak-Starak: „poprzeczkę zawiesiliście z Piotrkiem bardzo wysoko, jest wyzwanie”.

Co o zmianach sądzi Piotr Kraśko?

„Niby ABBA to była czwórka, ale pamięta się tylko dwie wokalistki. Od tamtej pory nie było takiego duetu i zupełnie serio - genialny pomysł. Jesteście wspaniale, powodzenia” – napisał. Doczekał się podziękowania od Agnieszki Woźniak-Starak.

Inne prowadzące „DDTVN” zauważają, że w programie będą teraz „dwie telewizyjne petardy”, zaś Tomasz Kammel skomentował: „Aga! Bardzo fajnie, gratulacje”. Na to Agnieszka napisała „Dzięki kochany! Kurczę, czy my się teraz możemy umawiać na kawę? A co tam!” i doczekała się kolejnej odpowiedzi – Tomasz Kammel skomentował to kciukiem w górę i serduszkiem.

Przypomnij sobie o… POLSKA PODZIELONA NA TRZY STREFY. W NASZYM KRAJU WRACAJĄ OBOSTRZENIA ZWIĄZANE Z KORONAWIRUSEM

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: W KILKU MIEJSCACH ZABRAKNIE WODY DZIŚ I JUTRO. GDZIE I W JAKICH GODZINACH ZAPLANOWANO PRACE

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA PO FALI KRYTYKI ZDECYDOWAŁA SIĘ PRZEPROSIĆ. "NIGDY MOIM ZAMIAREM NIE BYŁO ROBIENIE SOBIE ŻARTÓW"