Jak donosi "Wirtualna Polska", znana z serialu "M jak miłość" Katarzyna Cichopek będzie gościć w domach widzów TVP znacznie częściej, niż dotychczas. 38-letnia aktorka poprowadzi "Pytanie na śniadanie w duecie z Maciejem Kurzajewskim.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w "Pytaniu na śniadanie"

Jak w komentarzu pod postem Katarzyny napisał Misiek Koterski, "odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu". Wielu fanów serialowej Kingi już przebierają paluszkami, by zacząć regularnie oglądać program śniadaniowy, który może dzięki temu duetowi stanie się ulubionym większej ilości Polaków. Aktorka oficjalnie pochwaliła się swoim sukcesem!

Kochani, już oficjalnie mogę się z Wami podzielić 😁 od jutra widzimy się w @pytanienasniadanie jako nowa para prowadzących z @maciejkurzajewski 🥳🥳 Do zobaczenia 😘 #host #tvprogram #morningshow #prowadząca #happy #newiscoming

"Pytanie na śniadanie" świętowało 18-lecie obecności na antenie, co Kasia Cichopek, jako część zespołu, mogła także celebrować to wydarzenie. "Super Express" podkreśla, że miesięcznie będzie teraz zarabiać 25 tysięcy złotych.

Szalone, jak na 18-stkę przystało, urodziny @pytanienasniadanie 🥳🥳🥳 sto lat. Cieszę się, że stałam się częścią tej rodziny ❤️ #tvshow #morningshow #birthday #18birthday #happiness #dreamteam

Co sądzicie o nowym duecie prowadzących program?

O tym się mówi: Ivan Komarenko nie odpuszcza. Ostro apeluje do Łukasza Szumowskiego słowami najnowszej piosenki "Mity i kity"

Zerknij: Jolanta Kwaśniewska szczerze o swoich zajęciach w roli pierwszej damy. "Dla mnie te 10 lat to była Wielka Pardubicka"