Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które były emitowane na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią śledzą doniesienia o kolejnych seriach.

Nie dość, że show gromadzi tłumy widzów przed telewizorami, to jeszcze są oni żywo zainteresowani miłosnymi podbojami oraz perypetiami rolników i ich wybranek. To zainteresowanie nie kończy się jedynie na programie – jego uczestnicy, o ile zyskają sporą sympatię widzów, są lubiani i chętnie obserwowani przez fanów także po zakończeniu swojej kariery na telewizyjnych ekranach.

Piękne zdjęcie Adriana i Ilony z programu „Rolnik szuka żony”

Jedną z ulubionych par telewidzów w ostatniej, szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony” byli Ilona oraz Adrian. Tych dwoje połączyło wielkie uczucie.

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony". Źródło: Instagram
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony". Źródło: Instagram

Adrian Berkowicz postanowił wziąć udział w programie „Rolnik szuka żony”. Wtedy jeszcze nie wiedział, że ta decyzja przyniesie mu szansę znalezienia miłości. Jego wybranką została jedna z kandydatek, Ilona Kurzeja.

Jak przypomina WP, zakochani często pokazują w sieci wspólne zdjęcia, a fani wciąż rozpływają się nad ich niesamowitym uczuciem. Teraz, wraz z kolejną piękną fotką, nie brak zachwyconych komentarzy.

Najnowsze zdjęcie pokazuje Ilonę ubraną w beżową sukienkę z koronkową górną częścią, a także czarne szpilki. Adrian ma na sobie garnitur, białą koszulę oraz krawat.

Uwagę na fotce przyciąga szczególnie Ilona, która raczej rzadko pokazuje się w takim wydaniu. Ma podkreślający urodę makijaż, a także inną niż na co dzień fryzurę.

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony". Źródło: Instagram
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony". Źródło: Instagram

Myślicie, że niecodzienny look Ilony zrobił wrażenie także na innych weselnikach?

Przypomnij sobie o… DYREKTORZY KIERUJĄ DO SANEPIDU WNIOSKU. CZY BĘDZIE MIAŁO TO WPŁYW NA TERMIN ROZPOCZĘCIA ROKU I ZASADY, NA JAKICH SIĘ ODBĘDZIE

Jak informował portal Życie: MINISTER EDUKACJI ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT POWROTU DZIECI DO SZKÓŁ. CO MA DO PRZEKAZANIA, TUŻ PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: NOWE ROZKŁADY JAZDY TRAMWAJÓW JUŻ OD DZISIAJ. CO SIĘ ZMIENIŁO W FUNKCJONOWANIU LINII TRAMWAJOWYCH