Choć Anny Przybylskiej nie ma już z nami od ponad pięciu lat, wciąż uchodzi za jedną z większych gwiazd w Polsce. Jej fani nadal nie potrafią się pogodzić z tym, że choroba zabrała ją tak niespodziewanie i szybko. Anna Przybylska osierociła trojkę dzieci, pozostawiła także wieloletniego partnera Jarosława Bieniuka.

Anna Przybylska. Źródło: wp.pl
Anna Przybylska. Źródło: wp.pl

Aktorka zmagała się z rakiem trzustki i przegrała tę walkę 5 października 2014 roku. Była znana głównie z roli w serialach, m.in. „Złotopolskich” i „Daleko od noszy”, oraz filmach – np. „Kariera Nikosia Dyzmy” i „Rh+”. Na pogrzebie Przybylskiej pojawiły się tysiące osób. Spoczęła na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

Mało kto pamięta ten wywiad z Anną Przybylską

Anna Przybylska była przede wszystkim autentyczna. Nie robiła niczego na pokaz. Może właśnie tym skradła serca Polaków.

Anna Przybylska. Źródło: otopress.pl
Anna Przybylska. Źródło: otopress.pl
Anna Przybylska. Źródło: otopress.pl

Mało kto pamięta ten wywiad Ani Przybylskiej. Aktorka pojawiła się w „Pytaniu na śniadanie” po nocnym świętowaniu filmu „Sęp”, w którym zagrała jedną z głównych ról.

Impreza skończyła się dość późno, dlatego Ania pojawiła się na planie programu śniadaniowego w zasłaniających jej pół twarzy okularach przeciwsłonecznych.

Anna Przybylska kompletnie zaskoczyła prowadzących „Pytania na śniadanie”

Z biografii Anny Przybylskiej, której premiera odbędzie się dopiero 27 września, możemy się dowiedzieć, że zmęczona Ania przed nagraniami zawitała do charakteryzatorek. założyła ciemne okulary i powiedziała: „Pudrujcie tylko naokoło”.

Pomimo zmęczenia Ania Przybylska świetnie wypadła w „Pytaniu na śniadanie” i dobry humor jej nie opuszczał.

Anna Przybylska. Źródło: party.pl
Anna Przybylska. Źródło: party.pl
Anna Przybylska. Źródło: party.pl

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ