Jak podaje portal "Pikio", 2 października TVP będzie obchodzila 50-lecie działalności. Póki co jednak odbyła się prezentacja jesiennej ramówki. W trakcie jej trwania na scenie pojawił się Jaccek Kurski. To, co powiedział zaskoczyło wszystkich.

Zaskakujące słowa Jacka Kurskiego na ramówce TVP

Oficjalna prezentacja jesiennej ramówki TVP zaczęła się od wystąpienia Jacka Kurskiego. Odniósł się w nim do epidemi koronawirusa. Dziennikarze "Super Expressu" relacjonują, że jako niejedna z osób na sali, prezes Kurski miał na sobie maseczkę. U jego boku zabrakło żony Joanny, której nieobecność Jacek Kurski tłumaczył właśnie koniecznością przestrzegania reżimu sanitarnego.

"Koronawirus to nie żarty. Przyszliśmy tu bez osób towarzyszących. Dziękuję mojej żonie Joannie, że zawsze była przy mnie. Dziś została w domu, ponieważ chcemy być przykładem przestrzegania reżimów sanitarnych" - powiedział w czasie swojego wystąpienia Jacek Kurski. Jacek Kurski nie zapomniał również pochwalić się osiągniętymi wynikami oglądalności Telewizji Polskiej.

wyborcza.pl

Brak konsekwencji

Na scenie po Jacku Kurskim pojawiło się wiele gwiazd, w tym m.in.: Rafał Brzozowski, Maryla Rodowicz czy Anna Dereszowska. Jednak to nie ich występy, ale przemowa Jacka Kurskiego wywołała największe kontrowersje. Wszystko przez to, że teraz podkreślał on jak ważne jest przestrzeganie obostrzeń, podczas gdy wszyscy pamiętają o organizowanych przez TVP w czasie pandemi.

Przykładem takich działań był koncert z okazji Dnia Matki "Dla Ciebie Mamo", który odbywał sie w momencie, gdy wprowadzono zakaz zgromadzeń, oraganizowania imprez masowych. Nie funkcjonwały wówczas także kina i teatry. Na koncercie TVP pojawili się wówczas artyści bez maseczek, nie zachowując wymaganego dystansu społecznego, a w całym wydarzeniu udział brała publiczność.

YouTube

A jak wy oceniacie całą sytuację?

To też może cię zainteresować: Szykują się kolejne, duże zmiany w życiu Michała Wiśniewskiego? Artysta poinformował o swoim szczęściu w niecodzienny sposób

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wesela to najczęstsze ogniska koronawirusa w naszym kraju. Duży przyrost nowych przypadków po przyjęciu ślubnym w jednym z polskich miast

O tym się mówi: Dla seniorów wszystko stało się jasne! Wiadomo, jak będzie wyglądać waloryzacja świadczeń w 2021 roku, 13. i 14. emerytura