Jak podaje portal "Pikio", TVP ogłosiło nie tak dawno zmiany dotyczące jednego ze swoich najpopularniejszych programów. Decyzja ta zaskoczyła fanów, a informacje, jakie pojawiły się teraz w mediach wprawiły ich w osłupienie. TVP postawiło gwieździe ultimatum.

Jedna z gwiazd programu "Pytanie na śniadanie" zwolniona

Niedawno media obiegła informacja o tym, że Tamara Gonzalez Perei, znana jako Macademian Girl oraz jej partner Robert El Gendy , nie poprowadzą już programu "Pytanie na śniadanie". Zamiast nich w popularnym programie śniadaniowym pojawi się duet Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Fani byli zaskoczeni takim rozwojem sytuacji. Nikt nie spodziewał się, że ulubienica widzów może zniknąć z anteny. Sama Macademian Girl wielokrotnie podkreślała, że nie wie, co wpłynęło na taką decyzje stacji. Wiele wskazuje jednak na to, że Tamara dostała od TVP ultimatum. Czego miało ono dotyczyć?

YouTube

Ultimatum postawione Macademian Girl

Macademian Girl miała odmówić podpisania umowy z impresariatem TVP. Dział ten odpowiedzialny jest za reprezentowanie gwiazd stacji, przy okazji na nich zarabiając. Brak zgody zaowocował zwolnieniem jej z pracy w "Pytaniu na śniadanie".

"Podpisanie z nim umowy oznacza dzielenie się przychodami np. z reklam czy innych poza telewizyjnych zajęć oraz konieczność uzyskania zgody na każdą medialną aktywność" - informuje źródło serwisu internetowego "Plotek".

Oznacza to, że TVP czerpałoby zyski m.in. z prowadzonego przez Macademian Girl profilu na Instagramie, który obserwuje wielu fanów blogerki modowej i influencerki. Gwiazda nie mogła się na to zgodzić.

" W przypadku celebrytów przychodzących do TVP, to bardzo często jest kość niezgody. Tak było też w przypadku Tamary, która nie chciała podpisać tej umowy z oczywistych względów. Jako jedna z najpopularniejszych polskich influencerek musiałaby oddawać telewizji krocie" - dodaje "Plotek".

YouTube

Co sądzicie o całej sytuaji?

To też może cię zainteresować: Tego chyba nikt się nie spodziewał. Znany detektyw poprowadzi telewizyjny program. Wiadomo już ile zarobi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marta Kaczyńska była sąsiadką św. pamięci Anny Przybylskiej. Po latach ujawniła coś, co wielu może zaskoczyć. O co chodzi

O tym się mówi: Wiceminister Paweł Szafernaker zdradził, że ruszyły prace nad zmianami dotyczącymi jednego z województw. Co się zmieni