Monika i Jacek Kurscy wzięli ślub w 1991 roku. Z pozoru wyglądali na dobrze dobraną i zgodną parę. Prawda okazała się jednak zupełnie inna. Co ich poróżniło?

Kulisy rozstania Jacka Kurskiego z byłą żoną są zaskakujące

Po 24 latach małżeństwa Jacek i Monika Kurscy postanowili się rozstać. Ich rozwód był jednym z najgłośniejszych w polskiej polityce.

Na sali rozwodowej w 2015 roku para nie tylko walczyła o sprawiedliwy podział ich majątku, ale również o opiekę nad 7-letnim synem. Ponadto Monika i Jacek Kurscy mieli jeszcze dwójkę dzieci.

Monika Kurska, Jacek Kurski. Źródło: fakt.pl
Monika Kurska, Jacek Kurski. Źródło: fakt.pl
Monika Kurska, Jacek Kurski. Źródło: fakt.pl

Jednak Antoni i Zuzanna byli już pełnoletni i sami mogli podjąć decyzje. Chłopak stanął po stronie matki, natomiast Zuzanna po stronie Jacka Kurskiego.

Para była ze soba aż 24 lata

Antoni Kurski szybko pożałował jednak swojej decyzji. Jacek Kurski postanowił go ukarać za jego wybór i wymeldował go ze swojego mieszkania w Gdańsku. Była żona polityka była w kompletnym szoku.

Kurski nie siedzi z założonymi rękami, tylko natychmiast kontratakuje: wymeldowuje syna z domu. Antoni jednak okazuje się lepszy od ojca. Gdy Kurski ostatnio trafił do szpitala z powodu kłopotów z sercem, to właśnie Antoni odbierał go i odwoził do domu! Tego samego, pod który teraz musi przyjeżdżać nocą, żeby zabrać pocztę ze skrzynki

- informował magazyn Fakt w czasie rozwodu Kurskiego.

Jacek Kurski/screen Youtube
Jacek Kurski/screen Youtube

Co ciekawe, para doczekała się nawet rozwodu kościelnego. Dzięki temu Jacek Kurski mógł wziąć ślub w świątyni ze swoją nową ukochaną.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ