Natalia Klimas od dłuższego czasu mieszka w pewnej mazurskiej wsi. Aktorka ceni sobie spokój i ciszę. Wspólnie z mężem wychowuje tam roczną córeczkę, a teraz para spodziewa się drugiego maleństwa. Ostatnio Natalia Klimas przechodzi jednak mały kryzys i wiejska sielanka przestała jej się podobać.

Ciężarna Natalia Klimas przechodzi załamanie

Życie na wsi potrafi być wspaniałe. Cisza, spokój, zapach natury i śpiew ptaków mogą być ukojeniem dla duszy i ciała. Wszystko jednak może się znudzić. Idealnym przykładem w tym wypadku jest Natalia Klimas.

Aktorka jakiś czas temu zamieszkała na Mazurach. Życie na wsi bardzo jej się podoba i, jak sama przyznaje, kocha kontakt z naturą. Jednak co za dużo, to nie zdrowo. Natalia Klimas także ma ochotę gdzieś wyskoczyć i pobyć w większej miejscowości.

Natalia Klimas. Źródło: obcas.pl
Natalia Klimas. Źródło: obcas.pl
Natalia Klimas. Źródło: obcas.pl

Na swoim Instagramie zdecydowała wyznać swoim fanom wszystko to, co leży jej na sercu. Natalia zdradziła, że po sześciu miesiącach ciągłego siedzenia na wsi, ma już dość. Kobieta tęskni za morzem, wyjazdami, kolacjami w ekskluzywnych restauracjach.

Tęsknię za morzem i plażą, tęsknię za lotniskami, za pakowaniem i kupowaniem kremów do opalania (…) Tęsknię za smakiem muli w białym winie albo za zapachem Rzymu kiedy jest gorąco.

- wylicza smutna aktorka.

Fani próbują pocieszyć smutną aktorkę

Natalia Klimas wyznała jednak, że nie może się odważyć na wyjazd w tym czasie. Po pierwsze, ma małą córeczkę, a po drugie, jest w ciąży.

Ja wiem, że teoretycznie można by się gdzieś ruszyć, ale póki co, w ciąży, z małym dzieckiem, nie mam odwagi

- napisała Natalia Klimas w odpowiedzi na jeden z komentarzy.

Natalia Klimas. Źródło: se.pl
Natalia Klimas. Źródło: se.pl
Natalia Klimas. Źródło: se.pl

Fani aktorki zapewniają ją jednak, że nie ma się czego bać i namawiają, aby jak najszybciej wskoczyła do samolot i wybrała się na upragnione wczasy. W końcu z dwójką dzieci już nie będzie tak lekko.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ