Okazuje się, że aktorka znana z serialu „M jak miłość” ma poważny problemy ze zdrowiem. Co jej jest?

Z czym zmaga się gwiazda serialu „M jak miłość”?

Olga Szomańska wciela się w „M jak miłość” w postać Marzenki. Marzena jest związana z Andrzejem, a w nowym sezonie miała zmierzyć się z wychowaniem dziecka, którego niezmiernie pragnęła. Jednak, czy aktorka będzie mogła wziąć udział w nagraniach do najnowszego sezonu?

Okazuje się, że Olga Szomańska ma poważny problem. Kobieta zachorowała, a lekarze nie potrafią zdiagnozować źródła jej bólu.

Olga Szomańska. Źródło: party.pl
Olga Szomańska. Źródło: party.pl
Olga Szomańska. Źródło: party.pl

Serialowa Marzenka o swojej dolegliwości opowiedziała fanom na InstaStories, gdy była w drodze do lekarza.

Jadę właśnie do lekarza z moją rwą kulszową.. Ale okazuje się, że rwa kulszowa to nie jest rwa kulszowa

- powiedziała Olga Szomańska do obserwatorów.

Możliwe, że nie zobaczymy jej w kolejnych odcinkach

Kobieta wciąż nie wie jednak co konkretnie jej dolega albo po prostu nie chce zdradzać tego fanom. Obserwatorzy aktorki mają jednak nadzieję, że nie jest to nic poważnego.

Olga Szomańska zdradziła, że towarzyszący jej ból jest dość uciążliwy. Jednak z twarzy aktorki nie znika uśmiech. Kobieta jest bardzo pogodną i pozytywną osobą.

Mamy nadzieje, że Olga szybko wróci do zdrowia i będziemy ją mogli zobaczyć już niebawem w najnowszych odcinkach popularnego serialu „M jak miłość”.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ