Jak podaje portal "Super Express", Dorota Wellman w jednym ze swoich felietonów podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi Polaków wypoczywających nad morzem, krytykując to, jak się zachowują na plaży. Najbardziej oberwało się mężczyznom, którzy w niewybrednych słowach komentują pojawiające się na plaży kobiety i ich wygląd. Padły mocne słowa.

Dorota Wellman o zachowaniu polskich plażowiczów

Dorota Wellman pisze felietony do "Wysokich Obcasów", w których dzieli się swoimi przemyśleniami na temat Polaków i ich największych przywar. W jednym z felietonów odniosła się do zachowania rodaków na polskich plażach.

"Na plaży człowiek człowiekowi wilkiem, bo patrzy na innych wilkiem. I komentuje głośno, co widzi: "Ta to ma dupsko, ona nie ma cycków, patrz, wieloryb, co to za szkieletor". Panowie bardziej patrzą, taksując wzrokiem od stóp do głów. Czasami rechoczą obleśnie i robią niestosowne uwagi. Koneserzy kobiecej urody! Panie komentują bezlitośnie, szczególnie inne kobiety" - napisała Dorota Wellman.

YouTube

Dorota Wellman za wzór stawia plaże Grecji

Dziennikarka wspomniała również, że z takim zachowaniem nie spotkamy się choćby na plażach w Grecji. Jak podkreśliła na greckich plażach pojawiają się zarówno osoby młode, jak i stare, piękne i brzydkie, nie przejmując się tym jak wyglądają.

"Rozbierają się bez skrępowania i nie chowają za parawanami. Dookoła ciała prawdziwe, niedoskonałe i dlatego wspaniałe. Plaża jest bardzo demokratyczna. Dla wszystkich" - stwierdziła Dorota Wellman.

YouTube

Zgadzacie się z jej opinią?

To też może cię zainteresować: Stęskniona za mężem Anna Lewandowska daje upust swoim uczuciom do niego na Instagramie. Pokazała też Klarę i Laurę. Bardzo wzruszający post

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kolejny minister z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa. O chorobie poinformował na mediach społecznościowych

O tym się mówi: Wraca sprawa 3,5 - letniego Kacperka. Nikt nie może uwierzyć w to, co zrobił ojciec i dlaczego doszło do tragicznych wydarzeń