Maria Szabłowska była bliską przyjaciółką Piotra Szczepanika. Mimo to nie wiedziała o nim wszystkiego. Gdy w końcu poznała jego sekret, postanowiła podzielić się nim ze światem.

Maria Szabłowska oraz Piotr Szczepanik byli oddanymi przyjaciółmi, choć starali się trzymać swoją relację dla siebie i nie ujawniać publicznie zbyt wiele. Już od pierwszego spotkania czuli, że będą się świetnie dogadywać.

Wczoraj, 20 sierpnia, do wiadomości podano informację o śmierci Piotra Szczepanika. Po tym smutnym zdarzeniu Maria Szabłowska wyjawiła sekret artysty, o którym sama dowiedziała się po wielu latach. O czym mowa?

Maria Szabłowska. Źródło: wyborcza.pl
Maria Szabłowska. Źródło: wyborcza.pl

Maria Szabłowska zdradziła sekret Piotra Szczepanika

Jak podaje Pikio, 20 sierpnia poinformowano o śmierci Piotra Szczepanika, którego Polacy znają szczególnie z utworów „Żółte kalendarze” oraz „Kochać”. O tym smutnym zdarzeniu powiadomiła córka artysty.

„Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 20 sierpnia – po wielu latach zmagań z chorobą – odszedł we śnie mój tata Piotr Szczepanik” – informowała Jagoda Maria Szczepanik.

Wielki artysta miał 78 lat. Tuż po śmierci swojego przyjaciela Maria Szabłowska udzieliła wywiadu, w którym wspominała mężczyznę. Wyjawiła także jego sekretną pasję.

Piotr Szczepanik. Źródło: tvn24.pl
Piotr Szczepanik. Źródło: tvn24.pl

- Tak jak był spokojnym artystą, był też spokojnym chłopakiem. Chociaż pamiętam, jak straszliwie zaskoczyło mnie to, że był rajdowcem – opowiadała.

- Nagrywaliśmy kiedyś program na Helu. Piotrek przyjechał swoim samochodem rajdowym. To jak odjechał z piskiem opon, w ogóle nie zgadzało mi się z jego spokojną osobowością, spokojnymi oczami, z tym, że zawsze przy gorącej dyskusji mówił: „Ale uspokójmy się, porozmawiajmy spokojnie”. A tu nagle żyłka rajdowca. Gdzieś widocznie emocje musiały znaleźć ujście – wyjaśniała.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: ROŚNIE LICZBA ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM WŚRÓD FUNKCJONARIUSZY POLICJI I MIESZKAŃCÓW GDAŃSKA

Jak informował portal Życie: OJCIEC TADEUSZ RYDZYK MOŻE MIEĆ POWAŻNE KŁOPOTY? O CO DOKŁADNIE CHODZI

Portal Życie pisał również o… ANIA STELMASZCZYK ODNIOSŁA OGROMNY SUKCES. WSZYSTKO ZAWDZIĘCZA PROGRAMOWI „ROLNIK SZUKA ŻONY”