Czy spółka spółka Ent One Investments już nie należy do Dody i jej męża Emila Stępnia? Para miała ją przekazać kobiecie, którą poszukują aż dwie prokuratury!

Od kiedy w 2018 roku Doda i Emil Stępień zostali małżeństwem, wspólnie prowadzili i zarządzali spółką Ent One Investments, która produkuje filmy. Ich pierwsze „dziecko”, które razem wyprodukowali to „Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, w którym Doda wcieliła się w główną postać żeńską.

Był to wielki hit, który zebrał nie tylko świetne recenzje, ale również zarobił sporo pieniędzy. Obecnie inwestorzy postanowili wyjść z oskarżeniem wobec Dody i Emila Stępnia o niewypłacanie należnych sum pieniędzy, a parę zaczął ścigać komornik.

Ten jednak ma mieć problem z zajęciem majątku pary małżonków, gdyż nie może go zlokalizować. Jak przekonuje serwis Gwiazdy WP, to nie jest przeszkodą dla wokalistki i jej męża w produkcji nowego obrazu „Dziewczyny z Dubaju” w reżyserii Marii Sadowskiej.

fot. Instagram @dodaqueen

Doda i Emil Stępień ukrywają majątek? Medialne doniesienia o parze producentów

Zgodnie z informacjami podanymi przez „Puls Biznesu”, prywatni inwestorzy mieli podpisać umowę na nowy film produkowany przez Dodę ze spółkę Ent One Investments, lecz ta nie należy już do małżeństwa.

W listopadzie 2019 roku spółką zarządza została Małgorzata M., której poszukują Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola i Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów.

Jest poszukiwana za oszustwo na szkodę jednego z banków i przywłaszczenia auta osobowego, które kupiła w leasingu. Śledczy nie mogą jednak ustalić miejsca jej pobytu.

W listopadzie ubiegłego roku w Warszawie wykupiła jednak wkłady komandytariuszy od Dody i Emila Stępnia za niespełna 10 tysięcy złotych. Ta niewielka suma budzi podejrzenia śledczych, jeśli mowa o spółce produkującej filmy za miliony złotych.

Co jednak z Dodą i Emilem Stępniem? We wrześniu 2019 roku stali się dyrektorami spółki Ent One Studios, która jest zarejestrowana na Malcie. Kapitał zakładowy przedsiębiorstwa to 1,2 tys. EUR (czyli 5,3 tys. złotych). Para opłaciła go tylko w 20 procentach - Doda i Emil Stępień wpłacili po 120 euro, czyli 530 złotych.

Para milczy na ten temat.

fot. Instagram @dodaqueen

Jak informował portal "Życie": EWA DEMARCZYK NIE MIAŁA TYLE SZCZĘŚCIA W ŻYCIU PRYWATNYM, CO W ŻYCIU ZAWODOWYM. JEJ MAŁŻEŃSTWA OKAZAŁY SIĘ WIELKĄ KLAPĄ. DLACZEGO

Przypomnij sobie: CZY MIKOŁAJ ROZNERSKI I ADRIANA KALSKA SPODZIEWAJĄ SIĘ DZIECKA? WSKAZUJE NA TO JEDEN MAŁY SZCZEGÓŁ, INTERNAUCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI

Portal "Życie" pisał również: NIEZWYKLE PORUSZAJĄCA FOTOGRAFIA. OSTATNIE WSPÓLNE ZDJĘCIE AGNIESZKI WOŹNIAK – STARAK Z MĘŻEM. FANI NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ ŁEZ