Najczęściej widzimy Donalda Tuska w bardzo oficjalnych i poważnych sytuacjach. Polski polityk często bierze udział w międzynarodowych spotkaniach, na których omawiane są najważniejsze bieżące sprawy dla Unii Europejskiej, a nawet świata.

Tym bardziej wyjątkowe są prywatne zdjęcia, które czasami publikuje w internecie. Zdarza się, że chwali się na Instagramie chwilami spędzonymi ze swoimi uroczymi wnukami i resztą rodziny. W takim wydaniu Donald Tusk wydaje się bardzo ciepłym i sympatycznym człowiekiem. Widać, że czas spędzony z najmłodszymi członkami rodziny daje mu wiele radości.

Jeszcze chętniej internauci oglądają fotki, które robią Tuskowi fotoreporterzy. To na nich można go zobaczyć w zwykłych, spontanicznych sytuacjach, i choć wszyscy wiemy, że np. robi zakupy czy opala się na plaży, prawdziwą gratką są fotorelacje z tych wydarzeń.

Donald Tusk. Źródło: se.pl
Donald Tusk. Źródło: se.pl

Donald Tusk roznegliżowany na plaży

Tym razem fotoreporterzy Super Expressu przyłamali Donalda Tuska, jak prężył mięśnie w promieniach słonecznych. 62-letni szef Europejskiej Partii Ludowej nie musi przejmować się tym, co dzieje się na polskiej scenie politycznej. Spokojna głowa pozwala mu na odetchnięcie z ulgą podczas wakacji.

Donald Tusk. Źródło: se.pl
Donald Tusk. Źródło: se.pl

Jak można zauważyć, Donald Tusk dba o formę. Spotkano go na jednej z plaż w Trójmieście, gdzie z dumą prezentował opalone ciało. Razem z nim na plaży była także Kasia, jej mąż i córka, oraz wnuki od strony syna polityka, Michała.

Donald Tusk. Źródło: se.pl
Donald Tusk. Źródło: se.pl

Donald Tusk przez długi czas nie mógł wrócić z Brukseli przez obostrzenia spowodowane koronawirusem. Teraz tym chętniej spędza czas z rodziną. Zaraz po odpoczynku nad brzegiem morza udali się na lody.

Donald Tusk. Źródło: se.pl
Donald Tusk. Źródło: se.pl

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: W ŚRODKU NOCY POMIĘDZY BLOKAMI POJAWIŁ SIĘ OGIEŃ. CO SIĘ STAŁO

Jak informował portal Życie: MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN NIE KRYJE ROZCZAROWANIA. GWIAZDA KOLEJNY RAZ JEST ZMUSZONA DO ZMIANY PLANÓW

Portal Życie pisał również o… MINISTERSTWO ZDROWIA ZDECYDOWAŁO SIĘ NA POWAŻNE ZMIANY. POLACY SĄ ZASKOCZENI TAK POWAŻNYM OŚWIADCZENIEM