Małgorzata Rozenek - Majdan znów jest zmuszona do zmiany swoich planów. Gwiazda nie ukrywa, że mocno ją to zdenerwowało.

Małgosia przyznaje, że jest zmęczona

Jak doskonale wiemy, niedawno Małgorzata Rozenek - Majdan oraz Radosław Majdan zostali rodzicami. Na świecie pojawił się bowiem długo wyczekiwany synek, Henio. Maluch wywrócił życie pary do góry nogami.

Małgosia uwielbia dzielić się z fanami swoim prywatnym życiem. Z tego też powodu na Instagramie nie brakuje zdjęć synka, który podbija serca fanek gwiazdy.

Sama gwiazda przyznaje jednak, że bycie rodzicem takiego maleństwa nie należy do najłatwiejszych obowiązków. Zanim Henio pojawił się na świecie, Małgosia wraz z Radkiem udali się na krótki wypoczynek nad polskie morze. Jednak celebrytka nie ukrywa, że chętnie znów udałaby się na wakacje.

Instagram @m_rozenek

Para planowała wspaniałe wakacje

Jak informuje portal Pomponik, Majdanowie planowali, że wkrótce udadzą się na rodzinne wakacje do pięknej Grecji. Niestety, okazuje się jednak, że nie będzie to możliwe.

- Mieliśmy wynajęty dom na Zakynthos, ale z niego zrezygnowaliśmy i ruszamy na urlop nad polskie morze - wyjawiła Małgosia Rozenek - Majdan podczas wywiadu z magazynem Flesz.

Jak nietrudno się domyśleć, powodem zmiany planów jest oczywiście pandemia koronawirusa, która w ostatnim czasie znów przybiera na sile.

- Międzynarodowe zalecenia dotyczące COVID-19 cały czas się zmieniają i gdyby była konieczność przejścia kwarantanny, to mielibyśmy kłopot. Od września ja i Radosław mamy dużo pracy, a nasi chłopcy wracają do szkoły, więc nie możemy sobie pozwolić na zwolnienie tempa i zamknięcie w domu - wyznała gwiazda.

Instagram @m_rozenek

Jak informował portal "Życie": KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA OGROMNĄ ZMIANĘ SWOJEGO WYGLĄDU. NA WSZYSTKIE OPERACJE PLASTYCZNE WYDAŁA 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CZY BYŁA TO DOBRA DECYZJA

Przypomnij sobie: OSTATNIE DONIESIENIA NA TEMAT AGATY KORNHAUSER - DUDY WYWOŁAŁY NIEMAŁE OBURZENIE. GŁOS ZABRAŁA TAKŻE KAROLINA KORWIN - PIOTROWSKA

Portal "Życie" pisał również: KOLEJNY KONFLIKT W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ? KSIĘŻNA KATE JUŻ NIE WYTRZYMUJE