Majdanowie niedawno zostali rodzicami. Z tego powodu Gosia oraz Radziu chętnie pokazują małego Henia w mediach społecznościowych. Para nie należę do tych osób, które ukrywają swoją pociechę pod płaszczykiem prywatności. Jak się okazuje nie wszystkim się to podoba.

Majdanowie w ogniu krytyki

Ilona Łepkowska zdecydowała się na wyrażenie swojej opinii w tym temacie. Jej zdaniem wykorzystywanie małego Henia jako banneru reklamowego jest co najmniej niepoprawne.

- Robienie z dziecka słupa ogłoszeniowego, reklamowego moim zdaniem nie jest fajne. (...) Przyznam szczerze, że trudno mi przychodzi zaakceptowanie tego, co robi pani Małgorzata jeśli chodzi o to dziecko - powiedziała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plotek
Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plotek
Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plotek

Zaintrygowany pudelek postanowił skontaktować się z Radkiem Majdanem i spytać go jakie jest jego zdanie na temat wypowiedzi scenarzystki.

- To, że się dzielimy się tak często naszą radością, spowodowane jest tym, że bardzo długo czekaliśmy na syna i nie widzimy w tym nic złego. Warto się podzielić pozytywnymi emocjami, a szczęście bywa zaraźliwe, czego pani Łepkowskiej życzę - powiedział w rozmowie z Pudelkiem.

- Kompletnie nie rozumiem zarzutu o słup reklamowy i widzę jakąś złą wolę pani Ilony, skierowaną w naszym kierunku. Tym bardziej, że nie znam jej osobiście i trochę się zastanawiam, skąd aż takie zainteresowanie naszym życiem. Wszak jej uwagi, uszczypliwe czy nie, i zaczepki nie mają i nie będą mieć na nas żadnego wpływu. Także na to, jak żyjemy i co robimy jako rodzina- dodał Radek Majdan.

Majdanowie rozwiążą konflikt w sądzie?

Małgorzata Rozenek-Majdan jak prawdziwa lwica walczy o swoje dzieci. Celebrytka nie mogła znieść słów krytyki w stosunku do jej rodzicielstwa. Postanowiła skontaktować się z prawnikami. Okazuje się, ze Rozenek do aga się od Łepkowskiej przeprosin a także zadośćuczynienia finansowego, które przeznaczy na cele charytatywne.

- Jestem przekonana, że pani Ilona przekroczyła wszelkie granice. Każdy ma prawo wypowiadać się na nasz temat. Jednak nikt nie ma prawa atakować naszych dzieci. Nie wolno krzywdzić dzieci. Nigdy na to nie pozwolę.

Ilona Łepkowska. Źródło: fakt.pl
Ilona Łepkowska. Źródło: fakt.pl

O tym się mówi: Ważne wieści płyną z resortu zdrowia. Informacja dotknie wielu ludzi. O co chodzi