Agnieszka Woźniak-Starak przez dłuższy czas nie pokazywała się publicznie. Dziennikarka niemal zniknęła z mediów społecznościowych. Dodatkowo postanowiła zrobić sobie przerwę także z pracy.

Wszystko za sprawą tragedii, która ją spotkała. Agnieszka Woźniak- Starak straciła najważniejsza osobę w swoim życiu – męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku.

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak. Źródło: instagram.com
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak. Źródło: instagram.com
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak. Źródło: instagram.com

Wdowa powoli zaczyna wracać do pełni życia. Dziennikarka wróciła już do pracy i coraz częściej pojawia się w mediach społecznościowych. Nie zaszywa się już także w domu. Coraz częściej mamy okazję spotkać ją na mieście np. podczas wyjść na lunch z koleżanką, jak w tym przypadku.

Po tak tragicznym wydarzeniu, jakim była śmierć męża dziennikarki Piotra Woźniaka-Staraka, Agnieszka na długo zniknęła z życia medialnego. Na szczęście nad Agnieszką czuwali jej bliscy orz przyjaciele.

Od pewnego czasu dziennikarka wróciła do pracy. Aktualnie Agnieszka pracuje w jednej z rozgłośni, w której to zajmuje się swoim własnym programem.

Agnieszka Woźniak-Starak nową prowadzącą DDTVN?

Jak podaje „Plejada", Agnieszka Woźniak-Starak ma zostać jedną z prowadzących popularnego programu śniadaniowego. Podobno jej partnerem ma zostać Piotr Kędzierski.

- Agnieszka Woźniak-Starak od zawsze była brana pod uwagę jako prowadząca „Dzień dobry TVN”. Decyzja należała jednak do niej i teraz ostatecznie Edwardowi Miszczakowi udało się ją przekonać. Mówi się, że Aga będzie w duecie z Piotrkiem Kędzierskim, z którym w ostatnich miesiącach pracowała w Newonce.radio.

Para przyjaciół ma zastąpić duet Kingi i Piotra.

- Agnieszka i Piotrek znają się od lat. Stacja widzi w nich potencjalnych następców Kingi Rusin i Piotra Kraśki, których przyjacielskie relacje widoczne były na szklanym ekranie- mówi informator.

Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram

O tym się mówi: Ważne wieści płyną z resortu zdrowia. Informacja dotknie wielu ludzi. O co chodzi