Elżbieta Romanowska to znana i uwielbiana przez wielu Polaków gwiazda telewizji. Największą sympatię zyskała dzięki roli w serialu Ranczo.

Ela z serialu „Ranczo” wygląda zachwycająco.

Aktorka miała okazję udziału w jednym z najpopularniejszych tanecznych show jakim jest „Taniec z gwiazdami”. Niestety umiejętności taneczne nie przepadły wówczas do gustu widzom programu.

Sytuacja była na tyle poważna, że aktorka rozważała nawet odejście z programu. Na szczęście nie poddała się i tanecznym krokiem razem z Rafałem Maserakiem dotarli nawet do finału.

Mało tego, Elżbieta Romanowska potrafi także świetnie śpiewać. Brała udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” a także „Jak oni śpiewają?”. Teraz przed aktorką rysują się kolejne wyzwania.

Elżbieta Romanowska. Źródło: instagram.com
Elżbieta Romanowska. Źródło: instagram.com
Elżbieta Romanowska. Źródło: instagram.com

Jak podaje Jastrząb Post, Ela Romanowska pojawi się już niedługo jako prowadząca najnowszego programu rozrywkowego. A okazuje się, że Telewizja Polska przygotowała pewną niespodziankę, która pojawi się już w jesiennej ramówce stacji. Mowa tutaj o programie „Anything goes. Ale jazda”.

Jej kreacja podbiła serca fanów

Trzeba przyznać, ze aktorka świetnie sprawdza się w roli prowadzącej. WA piątek Ela Romanowska pojawiła się w roli prowadzącej na Festiwalu Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020. Towarzyszył jej na scenie Rafał Maserak.

Uwagę fotoreporterów przykuł wygląd aktorki. Trzeba przyznać, że Ela Romanowska wyglądała zachwycająco. Jej makijaż, fryzura oraz kreacja podbiły serca fanów. Wyglądała bardzo kobieco. A jak wam się podoba jej turkusowa sukienka?

Ela Romanowska. Źródło: jastrzabpost.pl
Ela Romanowska. Źródło: jastrzabpost.pl
Ela Romanowska. Źródło: jastrzabpost.pl

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ