Jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych "Pytanie na śniadanie", cieszy o poranku swych widzów od 2002 roku. Od tego czasu, przez studio przewinęło się mnóstwo ciekawych tematów, oraz gości, z którymi owe tematy były omawiane. Wielu prowadzących program stało się ulubieńcami Polaków, co jeszcze zwiększyło popularność formatu.

Internauci nie zostawili na nich suchej nitki

Popularny program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie” bardzo często zaprasza różnych gości, porusza wiele tematów dotyczących podróży, tematów społecznych, problemów, czy chorób. Ponadto w programie możemy także podziwiać popisy kulinarne kucharzy.

"Pytanie na Śniadanie". Źródło: Youtube
"Pytanie na Śniadanie". Źródło: Youtube
"Pytanie na Śniadanie". Źródło: Youtube

W zeszłym tygodniu tematem odcinka były zwierzęta domowe. Prezenterzy rozmawiali między innymi na temat psów, królików, czy kotów. Poruszyli także kwestie mleka.

Co zaskakujące, w popularnej śniadaniówce pojawiła się... krowa! Internauci byli zszokowani, że TVP przywiozło biedne zwierzę do centrum miasta, na dodatek w taki upał. Jednak to nie koniec niespodzianek.

Prezenterzy „Pytania na śniadanie” ponownie w ogniu krytyki

Zaproszony przez TVP rolnik oraz prezenterzy śniadaniówki – Ida Nowakowska oraz Łukasz Nowicki, rozmawiali na temat krów i ich dojenia. Mało tego, Ida Nowakowska sama spróbowała swoich sił.

Zdaniem osób, które zarządzają facebookowym profilem „Białe kłamstwa” TVP wykazało się dużą nieodpowiedzialnością. Telewizja pokazała ludziom obraz wspaniałego gospodarstwa rolnego, w którym rolnik własnoręcznie doi krowy, a te nie odczuwają żadnego bólu. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej.

Ida Nowakowska wspomina zmarłego ojca, źródło: Interia
Ida Nowakowska wspomina zmarłego ojca, źródło: Interia
Ida Nowakowska wspomina zmarłego ojca, źródło: Interia

Ponadto zarzucono prowadzącym brak profesjonalizmu. Kompletnie nie przygotowali się oni do spotkania z rolnikiem i zadawali pytania, które każdy powinien znać. Między innymi – czy każda krowa daje mleko. Rolnik odpowiedział, że każda dopiero po urodzeniu cielaka.

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA