Jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych "Pytanie na śniadanie", cieszy o poranku swych widzów od 2002 roku. Od tego czasu, przez studio przewinęło się mnóstwo ciekawych tematów, oraz gości, z którymi owe tematy były omawiane. Wielu prowadzących program stało się ulubieńcami Polaków, co jeszcze zwiększyło popularność formatu.

"Pytanie na Śniadanie". Źródło: Youtube
"Pytanie na Śniadanie". Źródło: Youtube
"Pytanie na Śniadanie". Źródło: Youtube

Widzowie szybko nie zapomną tej wpadki

W popularnym programie doszło do dość spektakularnej wpadki. Trzeba przyznać, że wyglądało to bardzo niebezpiecznie. Na szczęście finalnie wszystko dobrze się skończyło. Było jednak o krok od tragedii.

Popularny program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie” bardzo często zaprasza różnych gości, porusza wiele tematów dotyczących podróży, tematów społecznych, problemów, czy chorób. Ponadto w programie możemy także podziwiać popisy kulinarne kucharzy. Przyrządzają oni dania, które później możemy sami zrobić w domu.

Co się wydarzyło w "Pytaniu na śniadanie”

W zeszłym tygodniu podczas prezentacji potrawy przez jednego z kucharzy, prezenterka Marzena Rogalska zaliczyła dość dużą wpadkę. Kobieta huśtała się na hamaku, który w pewnym momencie... pękł! Kawałek drewnianego stelaża upadł dosłownie kilka centymetrów dalej od głowy Marzeny Rogalskiej.

Prezenterka oczywiście upadła na ziemie. Na szczęście nic się jej nie stało. Od razu po upadku zaczęła się śmiać i powiedziała zaskoczona:

Ja naprawdę dużo nie ważę. Ostatnio nawet parę kilo schudłam

Trzeba przyznać, że Marzena Rogalska miała dużo szczęścia. Gdyby drewniana cześć stelaża uderzyła ją, nie byłoby nam do śmiechu. Filmik z wpadką prezenterki krąży po Internecie i zobaczyło go już setki internautów.

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA