Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Co jakiś czas do mediów społecznościowych, gdzie często się udziela, trafiają informacje na temat jej życia prywatnego. Basia wie, gdzie wyznaczyć granicę, więc nie ujawnia zbyt wiele.

Aktorka prywatnie jest żoną Rafała Szatana, stanowią zgraną parę. Oboje są bardzo aktywni w show-biznesie i odnoszą kolejne sukcesy.

Jakiś czas temu Basia Kurdej-Szatan podzieliła się z fanami radosną nowiną – okazało się, że jest w ciąży. Ona i Rafał Szatan już niedługo przywitają na świecie dziecko, a brzuszek aktorki rośnie coraz szybciej. Według lekarzy Basia urodzi we wrześniu.

Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram

Basia Kurdej-Szatan miała poprowadzić popularny program śniadaniowy. Czemu tak się nie stało?

Basia Kurdej-Szatan, choć to już końcówka jej ciąży, wciąż otrzymuje nowe propozycje. W wywiadzie przeprowadzonym przez dziennikarza z portalu Plotek przyznała, że miała poprowadzić popularną śniadaniówkę. Czemu do tego nie doszło i co sądzi o zmianach personalnych w TVP?

Jak informuje aktorka, Marcelina Zawadzka, która, jak plotkowano, straci rolę prowadzącej „Pytanie na Śniadanie”, w jednym z komentarzy na Instagramie zaprzeczyła tym plotkom.

Basia Kurdej-Szatan, zapytana o jej opinię na temat zmian kadrowych w Telewizji Polskiej, odpowiedziała, że „nie zastanawia się nad tym”. Co dalej z jej przyszłością, czy będzie prezenterką w telewizji śniadaniowej?

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram

Ujawniła, że otrzymała już propozycję prowadzenie tego typu programu, ale odmówiła, gdyż jej żywiołem jest aktorstwo, a jeśli ma prowadzić program, musi być on bliski jej sercu. Jak mówi, „nie widzi się w śniadaniówce”.

Dodała, że jej priorytetem jest aktorstwo oraz śpiew, a jeśli prowadzenie programu, to „z pompą”, jednak póki co skupia się na swojej ciąży i powiększeniu rodziny oraz odpoczęciu w pierwszych miesiącach po jej rozwiązaniu.

Przypomnij sobie o… MINISTER ZDROWIA ŁUKASZ SZUMOWSKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE WPROWADZENIA OBOSTRZEŃ. ZMIANY DOTKNĄ WIELE BRANŻ

Jak informował portal Życie: PORUSZAJĄCA HISTORIA KOBIETY, KTÓRA W KILKA GODZIN PO NARODZINACH CÓRKI ZROBIŁA COŚ NIESAMOWITEGO. 50 OSÓB ZAWDZIĘCZA JEJ ŻYCIE

Portal Życie pisał również o… JAK WYKLUCZYĆ NAJCZĘSTSZE BŁĘDY W UPRAWIE STORCZYKÓW? SPOSOBY NA TO, BY KWITŁY JAK SZALONE