Z końcem roku Margaret postanowiła wycofać się z życia publicznego, wcześniej zrywając międzynarodowy kontrakt i odchodząc od dotychczasowego sposobu prowadzenia kariery i rodzaju muzyki, z jakiej znała ją publiczność.

Po kilku tygodniach wróciła, jednak w innym charakterze, zakładając m.in. wytwórnię płytową ze swoim partnerem. Jednak wówczas pojawiły się spekulacje, że to wycofanie ma związek z chorobą czy inną życiową tragedią. Najnowsze zdjęcie Margaret jest dość niepokojące.

Wokalistka jest mocno szczupła, a „Super Express” przekonuje, że nawet wychudzona. Ile w tym prawdy?

Margaret zaprezentowała się w nowej odsłonie. Niektórych niepokoi jej wygląd

W grudniu 2019 roku, kilku miesięcy po wydaniu jej dość alternatywnego i stojącego w opozycji do poprzedniej, mocno radiowej twórczości albumu „Gaja Hornby” obwieściła, że wycofuje się z życia publicznego. Wówczas zerwała kontrakt międzynarodowy, nie pojawiła się również na imprezie sylwestrowej jednej ze stacji telewizyjnych. W oświadczeniu na Instagramie napisała:

- Niestety, ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w Internecie – obwieściła Margaret, cytowana przez SE.

Ta cisza była spowodowana wieloma czynnikami, jednak Margaret milczy na temat spraw prywatnych. Okazuje się jednak, że wokalistka wraca z nowym projektem. Już za chwilę ukaże się jej nowa piosenka pt. „Reksiu”, a kawałek powstał jako współpraca z raperem Otsochodzi – Miłoszem Stępniem.

Zdjęcie promujące wydawnictwo wydało się jednak wielu osobom dość niepokojące. Możemy zobaczyć Margaret w kostiumie kąpielowym, mocno odchudzoną, wynurzającą się z jeziora pokrytego rzęsą. Naprawdę trzeba obawiać się o wokalistkę?

fot. Instagram @margaret_official

Jak informował portal "Życie": TRUDNA SYTUACJA GWIAZDY „STULECIA WINNYCH”. AKTORKA ROBI WSZYSTKO, BY ODZYSKAĆ DAWNY WYGLĄD, MAŁO NIE STRACIŁA OKA, CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSU MAGDALENY MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKIEJ? WIELKA GWIAZDA TVP POŻEGNAŁA SIĘ Z TELEWIZJĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH