Od wielu lat Dorota Wellman jest prawdziwą gwiazdą stacji TVN i wespół z Marcinem Prokopem prowadzi „Dzień Dobry TVN”. Ten duet to niewątpliwi ulubieńcy widzów, jednak przynajmniej raz do roku wypada zrobić sobie wolne i wyjechać na wakacje, by odpocząć od trudów codzienności i nieustannych obowiązków.

Jednak tym razem Dorota Wellman zamieniła swojego wiernego druha na innego kolegę z TVN, czyli Bartka Jędrzejaka i wyjechała na wspólne wakacje do Grecji. Prezenterka nie bała się także odsłonić zgrabnych, opalonych nóg.

Mimo niedoskonałości, prezenterka ma wielki dystans do siebie i pokazuje, że nie trzeba wyglądać jak z okładki kobiecego magazynu, by czuć się ze sobą świetnie również na urlopie!

Dorota Wellman ma w nosie konwenanse i pokazuje zdjęcia z urlopu! Bawi się świetnie, a tak ładnej opalenizny można tylko zazdrościć

fot. Instagram

Prezenterka TVN nie obawia się opinii publicznej i nieprzychylnych komentarzy. Od lat pokazuje, że ma wielki dystans do siebie i pokazuje, że nadprogramowe kilogramy nie mogą zatruwać nam umysłu, jeśli nie stanowią problemu zdrowotnego.

Dziennikarka zaakceptowała swój wygląd już dawno, również przez to, że utrata kilogramów nie jest dla niej łatwa przez poważną chorobę na którą cierpi od lat.

Dziennikarka wybrała się na wakacje do Grecji z telewizyjnym kolegą, Bartkiem Jędrzejakiem.

Widać, że doskonale się bawi i nie ma zamiaru bać się odsłaniania ciała na zdjęciach. Para prezenterów pokazała się na profilu DDTVN na Instagramie, robiąc fotki i kręcąc materiały filmowe. Na jednej z fotografii możemy zobaczyć, jak wygląda Dorota Wellman w krótkich spodenkach. Takie nogi to skarb!

fot. Instagram

Jak informował portal "Życie": TRUDNA SYTUACJA GWIAZDY „STULECIA WINNYCH”. AKTORKA ROBI WSZYSTKO, BY ODZYSKAĆ DAWNY WYGLĄD, MAŁO NIE STRACIŁA OKA, CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSU MAGDALENY MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKIEJ? WIELKA GWIAZDA TVP POŻEGNAŁA SIĘ Z TELEWIZJĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ