Jak podaje portal "Pikio", Katarzyna Dowbor nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Fani dziennikarki są zaniepokojeni. Ostateczna decyzja zapadła i nie ma już od niej odwrotu. Zajdą ogromne zmiany. Jakie?

Zmiany w życiu Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor od lat cieszy się sympatią widzów, ostatnio jako gospodyni programu "Nasz nowy dom" emitowanego na antenie telewizji Polsat. W programie dziennikarka odmienia życie rodzin, zmieniając ich domy, które są w opłakanym stanie.

Fani programu nie wyobrażają sobie, że program mógłby zniknąć z anteny lub, że mogłaby prowadzić go inna osoba. Do tej pory Katarzyna Dowbor zapewniała, że nagrania do kolejnej edycji nadal trwają. Jednak ostatnie informacje, jakie pojawiły się w mediach wzbudziły niepokój sympatyków "Nasz nowy dom".

Instagram/katarzynadowbor

Powody do zmartwień?

Widzowie coraz częściej gromadzą się nie tylko przed ekranami telewizorów, ale także komputerów. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom Telewizja WP rusza z nowym formatem, który do złudzenia przypomina prowadzony przez Katarzynę Dowbor "Nasz nowy dom".

"Już od września prace ruszają pełną parą! Niestraszne mi wałki, wiertarki i młotki! „Remont w prezencie” - przemeblujmy komuś życie na lepsze" - czytamy na profilu Klaudi Halejcio na Instagramie, która ma poprowadzić nowy program.

Instagram/klaudiahalejcio

"W programie będzie można zobaczyć zmianę wnętrza mieszkania, ale nie tylko. Chodzi w nim o to, że ktoś może zgłosić bliskie mu osoby, którym na przykład chce podziękować i zrobić im niespodziankę. My tę rodzinę wyślemy na wakacje, aby mogła spędzić ze sobą czas, i wtedy będziemy zmieniać jej mieszkanie" - zdradziła Halejcio w rozmowie z Jastrząb Post.

Myślicie, że program z Halejcio zagrozi programowi "Nasz nowy dom" prowadzonemu przez Katarzynę Dowbor?

To też może cię zainteresować: Marcin Bosak zdradził swój sekret. Czemu nie zobaczymy go w „Tańcu z gwiazdami”? Czyżby szykował dla nas nowy „secret project”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące informacje o stanie zdrowia Katarzyny Łaniewskiej. Tak źle jeszcze nie było

O tym się mówi: Tomasz Kammel wdał się w kłótnię z menagerem gwiazdy disco-polo. O co poszło