To może być spore zaskoczenie dla wielu osób, ale 41-letni Popek postanowił podjąć się tego wielkiego zadania i został ojcem chrzestnym synka swojego przyjaciela. To Marek Molak, aktor znany m.in. z serialu „Barwy Szczęścia”!

Panowie razem ćwiczą, a Popek stał się trenerem aktora w MMA. Właśnie tu narodziła się między nimi przyjaźń. Aktor wcielił się w postać Popka w show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Popek postanowił podjąć się tego wielkiego zadania i zgodził się zostać ojcem chrzestnym synka aktora.

Popek ojcem chrzestnym! Raper zrobił wrażenie przed ołtarzem, trzymając do chrztu synka znanego aktora!

Marek Molak od lat gra Huberta Pyrkę w serialowym hicie TVP2 „Barwy Szczęścia”. Przez lata był mężem tancerki Małgorzaty Mazurkiewicz, z tego związku narodził się jego syn Krzysztof, który ma dziś 7 lat. Druga partnerka aktora to mieszkanka Ukrainy, a para doczekała się synka, któremu nadano imiona Marek Daniel i przyszedł na świat rok temu.

W sobotę miał miejsce chrzest chłopca, którego trzymał do sakramentu wejścia do wspólnoty Kościoła sam Popek! Raper i zawodnik MMA, którego prawdziwe dane to Paweł Ryszard Mikołajuw, a w znany jest jako Popek Monster albo Król Albanii postanowił podjąć się tego zadania.

Przyjaciele dziś stali się po części rodziną, a jak przypomina „Super Express” Popek musiał przystąpić do spowiedzi. Choć na co dzień nie prezentuje się tak skromnie to na chrzest założył najlepszy garnitur i białą koszulę. Roczny Marek musi być dumny z takiego ojca chrzestnego.

fot. Instagram

Jak informował portal "Życie": TRUDNA SYTUACJA GWIAZDY „STULECIA WINNYCH”. AKTORKA ROBI WSZYSTKO, BY ODZYSKAĆ DAWNY WYGLĄD, MAŁO NIE STRACIŁA OKA, CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSU MAGDALENY MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKIEJ? WIELKA GWIAZDA TVP POŻEGNAŁA SIĘ Z TELEWIZJĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ