Książę Harry i Meghan Markle to jedna z najsłynniejszych par, znana nie tylko fanom rodziny królewskiej. Najpierw – poza samym faktem przynależności do rodu – było o nich głośno ze względu na problemy w relacjach Harry’ego i jego brata, księcia Williama, oraz Meghan i księżnej Kate.

Następnie przyszedł czas na coś, czego się nie spodziewano – odejście pary z rodziny królewskiej. Po ich wyprowadzce do USA w mediach pojawiały się plotki o drugiej ciąży Meghan Markle, a także o kryzysie w związku pary oraz o złym stanie psychicznym Harry’ego.

Teraz na jaw wychodzą coraz to nowsze fakty. Jak donosi Pudelek, w nowej biografii Sussexów znalazł się ciekawy fragment na temat opinii przyjaciela Harry’ego o jego związku z Meghan.

Meghan Markle, książę Harry/screen YouTube
Meghan Markle, książę Harry/screen YouTube

Przyjaciel Harry’ego próbował mu wybić małżeństwo z Meghan z głowy?

Książę Harry nie mógł nawet przypuszczać, jak mocno związek z Meghan zmieni jego życie. Teraz musi uważać na każdy krok, para jest obserwowana jeszcze baczniej niż Kate i William oraz reszta rodziny królewskiej, a w mediach aż huczy od plotek o parze.

Autorzy biografii „Finding Freedom”, nieautoryzowanego dzieła na temat Meghan i Harry’ego, wzbudzili duże zainteresowanie swoimi doniesieniami. Sussexowie wydali oświadczenie, w którym całkowicie odcięli się od książki, jednak jej treść wciąż budzi zainteresowanie opinii publicznej.

Warto wiedzieć, że Harry przyjaźni się z Tomem „Skippy” Inskipem, jednak ich relacja od niedawna nie jest już tak serdeczna. Dlaczego?

Według autorów książki – Inskip, kolega z college’u Eton, sugerował Harry’emu, by dobrze zastanowił się nad przyszłością związku z Meghan.

Meghan i Harry. screen: Viva
Meghan i Harry. screen: Viva
Meghan i Harry. screen: Viva

„Tom sugerował Harry'emu, by najpierw po prostu razem zamieszkali, bez presji związanej z zaręczynami i planowaniem ślubu. Miał wątpliwości, czy takie szybkie tempo, w jakim rozwija się związek Harry'ego i Meghan, będzie im służyć” – napisano w „Daily Mail”.

Jak twierdzą autorzy książki, to mocno zdenerwowało Harry’ego, który poczuł się zawiedziony, że jego przyjaciel nie ufa jego intuicji i głosowi serca. By okazać swoje niezadowolenie, Harry i Meghan nie zaprosili Toma Inskipa ani jego żony na swoje wesele.

Obecnie Harry i jego (były?) przyjaciel niemal nie mają kontaktu.

Przypomnij sobie o… SKANDAL W JEDNYM Z WARSZAWSKICH SZPITALI. USTALENIA POPULARNEJ GAZETY RZUCAJĄ NOWE ŚWIATŁO NA CAŁĄ SPRAWĘ

Jak informował portal Życie: MICHAŁ WIŚNIEWSKI WYKAZAŁ SIĘ KOLEJNYM TALENTEM, ZA KTÓRY MA DOSTAĆ POWALAJĄCĄ WYPŁATĘ. CZY BĘDZIE GOSPODARZEM PROGRAMU ŚNIADANIOWEGO

Portal Życie pisał również o… ALEKSANDER I JOLANTA KWAŚNIEWSY PRZYŁAPANI. JAK SPĘDZAJĄ WAKACJE? SĄ ZDJĘCIA