Jak podaje "Superexpress", lider zespołu "Ich Troje" od lat wykazuje się mnóstwem talentów, które nie umknęły uwadze wanów i oinii publicznej. Według najnowszych doniesień prasowych, Michał Wiśniewski ma dostać ciekawy program. Czy negocjacje doprowadzą do podjęcia współpracy?

Nowe wyzwania

Michał Wiśniewski nigdy się ich nie bał, co wielokrotnie mogliśmy zobaczyć, chociażby w programie "Bitwa na głosy".

Zagrał także w serialach takich, jak "Daleko od noszy", czy "Niania. Nie mogło go też zabraknąć w programie "Gwiazdor" o "Jestem, jaki jestem", gdzie można było go poznać w codziennych, życiowych zmaganiach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Lowpass EPWA today :-) #pa28 #ooels @piper_aircraft_inc @sniegandrzej

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Szczery, wymagający i sprawiedliwy, wciąż poddawany ocenie w związku z licznymi związkami, które mogłyby być źródłem krytyki, gdyby nie fakt, że za każdym razem miał miejsce ślub, który świadczy o tym, że artysta każdy ze swoich związków traktował bardzo poważnie.

Chciałby poprowadzić własny program śniadaniowy, co zapewne nie jest łatwym kawałkiem chleba. Pracownik stacji uchylił nieco rąbka tajemnicy.

Początkowo padła propozycja, aby na zmianę z Wojciechem Jagielskim prowadził program „Tok Szoł”. Jednak bardziej interesuje go własny program śniadaniowy.

Miał pojawić się na zdjęciach próbnych i nie dotarł...

Jak się okazuje, talent Michała Wiśniewskiego, zdaniem Superstacji wart jest co najmniej 200 tysięcy złotych miesięcznie, co wciąż jest przedmiotem negocjacji.

Też nie możecie się doczekać, by zobaczyć Michała w nowej roli?

O tym się mówi: Wikariusz odważył się odpowiedzieć na niewygodne pytania. Szczerze opowiedział, na co przeznaczane są datki z "tacy"

Zerknij: Stary dowód osobisty trzymany do dziś na dnie szuflady, może okazać się cenny. Wystarczy spełnić pewien warunek