Choć od udaru, który przeszedł Jerzy Stuhr minął blisko miesiąc to aktor jest w naprawdę dobrym stanie. Wybitną postać filmu i teatru odwiedził dziennikarz Tomasz Lis, który doskonale zna stan, w jakim obecnie znajduje się Jerzy Stuhr – sam przeszedł udar pod koniec ubiegłego roku i do dziś stopniowo dochodzi do siebie.

Naczelny „Newsweek” postanowił odbyć rozmowę z aktorem, którą wkrótce będzie można przeczytać na łamach gazety. Obu panów połączyła ciężka choroba, a wywiad dla „Newsweeka” będzie pierwszym takim po powrocie aktora ze szpitala do domu. Jak udar mózgu zmienił życie obu mężczyzn?

Jerzy Stuhr w szczerej rozmowie z Tomasz Lisem. Aktor i dziennikarz podzielili się historiami związanymi z udarem

Co łączy Tomasza Lisa i Jerzego Stuhra? Dziennikarz i aktor mają za sobą poważną sytuację zdrowotną – obaj przeszli udar! Co mają do powiedzenia Polakom, którzy chcą ustrzec się przed tym stanem?

Choć było o włos od tragedii do Jerzy Stuhr po raz czwarty stoczył zwycięski bój o życie - tym razem z udarem mózgu. Choć ma problemy z mówieniem, a także wymaga obowiązkowej rehabilitacji to aktor czuje się naprawdę dobrze.

Jak informuje "Super Express", Tomasz Lis zapowiedział na swoim Twitterze, że wkrótce na łamach „Newsweeka” pojawi się ekskluzywny i obszerny wywiad z aktorem. Z pewnością nie było to dla niego łatwe, gdyż sam kilka miesięcy temu leżał w szpitalu w Olsztynie dokładnie z tego samego powodu.

Trzeba spodziewać się tego, że rozmowa będzie cenna dla wszystkich, którzy obawiają się możliwości wystąpienia udaru!

Jak informował portal "Życie": TRUDNA SYTUACJA GWIAZDY „STULECIA WINNYCH”. AKTORKA ROBI WSZYSTKO, BY ODZYSKAĆ DAWNY WYGLĄD, MAŁO NIE STRACIŁA OKA, CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSU MAGDALENY MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKIEJ? WIELKA GWIAZDA TVP POŻEGNAŁA SIĘ Z TELEWIZJĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ