Jak podaje "Pikio", Doda pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie zdjęciami, które pobudzają wyobraźnię, szczególnie męskiej części internautów.

Królowa w firance

Kto by pomyślał, że zwyczajna firanka może posłużyć do wykonania tak spektakularnych zdjęć. Nic dziwnego, pięknej kobiecie będzie pięknie nawet w firance!

🥳dziękuje za 900 tys obserwujących 🤝 mam nadzieje ,że czas spędzony z tak ujmująca osobą jak ja, jest dla Was niezapomniany 😁 pozdrawiam wszystkich moich fanów💜 ps: ogłaszam konkurs na spełnienie jednego życzenia fana ( artystycznego 😉). Wpisujcie w komentarzach, najciekawsze....jak stuknie 1 000 000- spełnię😋

Wygląda niesamowicie i od razu widać, że swoją urodą i majestatyczną aurą, jaka z niej bije, przewyższa wiele gwiazd Hollywood.

Like a Virgin 😇imieninowa sesja z @felixalfred 🔥 #goddes #queen #beauty #Brilliant #bitch #Sexy #amazing #hottestbody #fit #slim #woman #badgirl #iq #oneinthemilion #fashionicon #bestsinger #bestproducer #bestass #besteverything #theMostincrediblewomaninthwholeuniverse #bitchplease #dontfuckwithmyfabulousness #Startedtolikehashtags

Co sądzicie o nowych zdjęciach Dody?

O tym się mówi: PRL-owskie monety warte fortunę. Warto sprawdzić starocie w szufladach

Zerknij tutaj: Wspaniały gest Piotra Kraśko. Dziennikarz przygotowuje wyjątkowy prezent dla rodziny swojej żony