Choć Agata Duda raczej stoi w cieniu męża i nie zabiera głosu w kontrowersyjnych sprawach to na jaw wypływają ostatnio tajemnice Pierwszej Damy. Jedna z najbliższych współpracownic wygadała się w sprawie prezydentowej, przypadkowo zdradzając pewien sekret. Agata Duda będzie niezadowolona?

Podczas wiecu wyborczego Agata Duda postanowiła jednak zabrać głos , a sama zdecydowała się na kostium w śnieżnobiałym kolorze. Po tamtej sytuacji wiele obserwatorów nie potrafi wybaczyć wielkiej – ich zdaniem – wpadki. Opinię na ten temat wyraziła jedna z najbliższych współpracowniczek Agaty Dudy. O co poszło?

Wielka tajemnica Agaty Dudy! Sprawa wyszła na jaw

Nie da się ukryć, że Agata Duda wybiera i decyduje się raczej na klasyczne rozwiązania modowe i dość stonowaną kolorystykę. Biel, którą wybrała na wiec wyborczy oznacza przecież niewinność i czystość. Trzeba jednak przyznać, że biała sukienka za kolano, a do tego długa biała marynarka z paskiem i niewielka torebka były naprawdę pokazowe, a wygląd Agaty Dudy zachwyciła nawet projektantkę, która przygotowała strój.

- Pierwsza Dama Polski, podczas dzisiejszych uroczystości zaprzysiężenia męża na drugą kadencję postawiła na białą garsonkę by Ela Piorun. Agata Kornhauser-Duda zachwyciła wszystkich swoją stylizacją pomimo tego, że już wcześniej pojawiła się w niej we wrześniu, na spotkaniu z Wiceprezydentem USA - stwierdziła Ela Piorun w poście na Facebooku, cytowana przez Pikio.

Agata Duda zdecydowała się na modowy recykling, który uskutecznia od dawna m.in. księżna Kate. Wiele osób skrytykowało jednak Pierwszą Damę, uznając to za modową wpadkę. Trzeba jednak przyznać, że jest to mocno proekologiczna postawa, a ograniczenie szycia i kupna ubrań ma dobry wpływ na środowisko. To odpowiedzialne podejście do świata.

fot. Instagram @prezydent_pl

Jak informował portal "Życie": TRUDNA SYTUACJA GWIAZDY „STULECIA WINNYCH”. AKTORKA ROBI WSZYSTKO, BY ODZYSKAĆ DAWNY WYGLĄD, MAŁO NIE STRACIŁA OKA, CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSU MAGDALENY MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKIEJ? WIELKA GWIAZDA TVP POŻEGNAŁA SIĘ Z TELEWIZJĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ