Edyta Pazura była rozpieszczana w dzieciństwie

Wystarczy wejść na instagramowy profil Edyty Pazury, by dowiedzieć się jakichś szczegółów z życia prywatnego aktora i jego żony. Ukochana Cezarego Pazury bardzo często udostępnia w mediach społecznościowych rodzinne obrazki, które komentuje w dłuższych i często sentymentalnych wpisach. Tym razem z dozą humoru wspomniała o swoim dzieciństwie i dorastaniu pośród trzech starszych braci. Wyznała, że była potrójnie rozpieszczana, a od jednego z chłopców otrzymywała dolary w kopercie.

Najstarszy brat kupował Edycie bajki, średni dbał o jej finanse, wysyłając pieniądze z Ameryki, a młodszy zamykał przed nią szafki na kłódki. Z pewnością w rodzinnym domu Edyty było wesoło!

Zawsze marzyła mi się siostra... Za to mam trzech starszych braci. Pamiętam, jak najstarszy kupował mi bajki na VCD, które można było dostać tylko o 5.00 rano na giełdzie. Grzegorz (ten średni) w czasie swojego medycznego stażu w USA wysyłał mi dolary w kopercie. Mogłam sobie je zatrzymać pod warunkiem, że w kopercie zwrotnej opisałam dokładny życiorys delikwenta, którego wizerunek widniał na zielonym banknocie, czyli musiałam zaiwaniać do osiedlowej biblioteki. Najmłodszy brat był najbardziej upierdliwy, bo nigdy nie pozwalał mi dotykać swoich rzeczy i wszystko zamykał na kłódki. Edyta Pazura

Żona aktora ma nadzieję, że w swoich dzieciah uda jej się wypielęgnować taką samą więź, jaka łączy ją do tej pory z własnym rodzeństwem!

To również może Cię zainteresować: MICHAŁ żEBROWSKI ZAWIESZA SWOJĄ KARIERĘ. WSZYSTKO PRZEZ PEWNE WYDARZENIE. O CO CHODZI

Zobacz także: KOBIETA NIE OTRZYMAŁA POMOCY RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH. TERAZ JEST ZA PÓŹNO. ZADZIWIAJĄCA PRZYCZYNA