Michał Żebrowski to bardzo popularny aktor, który zyskał ogromną sławę dzięki głównej roli w polskiej wersji serialu „Wiedźmin”. Gwiazdor ma rzeszę oddanych fanów.

Aktor z chęcią pokazuje szczęśliwe życie swoje oraz rodziny. Fani bardzo entuzjastycznie reagują na kolejne wpisy jego autorstwa.

Michał Żebrowski odchodzi z "Na dobre i na złe"!

Jak się okazuje Michał Żebrowski kończy swoją przygodę z popularnym serialem. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez „Świat Seriali”, odejście Żebrowskiego łączy się z nowym etapem w jego życiu. Okazuje się, że decyzja a która spowodowana jest przyjściem na świat jego trzeciego syna. Dziecko aktora było bardzo wyczekane, jak przyznała jego partnerka, kilka poprzednich ciąż para straciła.

Dlatego też Michał Żebrowski podjął decyzję o tym, że całkowicie poświęcić się swojej rodzinie. Aktor zamierza udać się na urlop, który będzie trwał przez rok. Okazuje się że odgrywana przez niego postać na czas nieobecności Żebrowskiego uda się do ameryki. W Stanach Zjednoczonych będzie zdobywał nowe zawodowe doświadczenie. Nie ma co się martwić o przyszłość Żebrowskiego w następnych odcinkach serialu. Zgodnie z tym, co mówią scenarzyści, jego postać nie zostanie uśmiercona.

Jak informował portal "Życie": NOWE RESTRYKCJE NA POLSKICH WESELACH. ZASADY, KTÓRE MAJĄ ZOSTAĆ WPROWADZONE NIE UCIESZĄ MŁODYCH POLAKÓW, DZIADKOWIE MOGĄ MIEĆ ZAKAZ ZABAWY