Stan Borys zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. On i jego partnerka, Anna Maleady, mają sporo kłopotów.

W lutym 2019 roku muzyk doznał udaru niedokrwiennego mózgu i gdyby nie szybka reakcja lekarzy, a także wytrwałość Stana Borysa i wspierającej go w rehabilitacji partnerki, z legendarnym wokalistą byłoby krucho.

W trakcie wielomiesięcznej rehabilitacji Stan Borys i Anna Maleady przebywali w Polsce, zatrzymując się w Beskidach, jednak gdy muzyk poczuł się lepiej, postanowili wrócić do USA, gdzie para mieszka na stałe. Tam zastała ich epidemia koronawirusa, która zatrzymała ich w Nowym Jorku. To okazało się tylko początkiem piekła.

Niepokojące wieści na temat Stana Borysa

Wokalista, który wraz z Anną Maleady ponownie jest w Stanach Zjednoczonych, zaczyna bać się o własne życie. Najbliżsi doradzają jemu i jego partnerce ucieczkę z Nowego Jorku, ponieważ jest tam bardzo niebezpiecznie.

Stan Borys/screen YouTube Plejada.pl
Stan Borys/screen YouTube Plejada.pl

Jak informuje portal Pikio, Stan Borys uświadomił sobie, że może zostać zmuszony do ewakuacji z USA. Jest to dla niego bardzo ciężkie, gdyż traktuje Stany jak swój dom. Jednak to, co dzieje się w Nowym Jorku, jest coraz groźniejsze.

Stan Borys daje koncerty w USA i spotyka się z Polonią. Co jakiś czas odwiedza także Polskę. Jednak teraz muzyk ujawnił, że bardzo niepokoi się o pogodę w Stanach – jest naprawdę niebezpiecznie.

W poniedziałek na terenie USA doszło do ogromnych ulew i silnych wiatrów w wyniku działania huraganu Isaias, który znalazł się u wybrzeża Karoliny Północnej. I choć póki co Nowy Jork nie jest bezpośrednio narażony, przez miasto przeszły potężne burze, a już niedługo będzie jeszcze gorzej.

„Spacer przed prawdopodobnym zalaniem dolnego Manhattanu. Wieje bardzo silny wiatr powodujący wiele szkód. Łamane są drzewa i konstrukcje budynków. Pozdrawiam serdecznie z NYC. O 22:00 oczekujemy dużej fali, może zalać niektóre części miasta” – skomentował Stan Borys.

„Za parę godzin ma tu być więcej niż 10 w skali Beauforta. Może nam się uda stąd uciec, wszystko jest zabezpieczone, żeby nie było wielkiej powodzi, bo zbliża się wielki huragan. (...) Uciekajmy i z symbolem wieży wolności życzę uspokojenia dla wszystkich wzburzonych” – relacjonował zaniepokojony Stan Borys.

Przypomnij sobie o… TRWAJĄ POSZUKIWANIA 12-LETNEJ NIKOLI KORZENIEWSKIEJ. DZIEWCZYNKA MA PROBLEMY ZE ZDROWIEM I MOŻE WYMAGAĆ POMOCY MEDYCZNEJ

Jak informował portal Życie: POMORSKIE: REKORDOWY WZROST NOWYCH ZAKAŻEŃ W WOJEWÓDZTWIE. SANEPID PODAŁ NOWE DANE NA PIĄTEK

Portal Życie pisał również o… ANDRZEJ DUDA ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH KOMENTARZEM ODNOŚNIE ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO. CO POWIEDZIAŁ