Jak podaje portal "Parenting", 12-letnia Nikola wyszła z domu w nocy z 5 na 6 sierpnia 2020 roku. Po raz ostatni była widziana na stacji kolejowej w Tłuszczu. Rodzice błagają o pomoc w jej odnalezieniu. Dziewczynka jest ciężko chora i może potrzebować pomocy medycznej.

Zaginęła Nikola Korzeniewska

Zaginiona 12-latka na co dzień mieszka w Jasienicy (woj. mazowieckie). Nikola wyszła z miejsca zamieszkania około godziny 1 w nocy z 5 na 6 sierpnia. Prawdopodobnie dziewczynka chciała uciec z domu. Policjantom na podstawie zapisu kamer monitoringu udało się ustalić, że Nikola poszła na stację paliw, gdzie kupiła kanapkę i maseczkę ochronną, a potem na stację PKP w Tłuszczu.

Na razie nie udało się ustalić, co stało się z 12-letnią Nikolą Korzeniowską później. Jeden z tropów wskazuje, że nastolatka mogła pojechać do Białej Podlaskiej, gdzie wcześniej mieszkała. Dziewczynka cierpi na chorobę nowotworową i może wymagać pomocy medycznej. Nikola nie wzięła ze sobą telefony komórkowego.

Posted by Zaginieni przed laty on Thursday, August 6, 2020

Rysopis

Nikola ma 175 cm wzrostu i jest krępej budowy ciała. Ma długie włosy w kolorze blond z odcieniem rudawym, wygolone z lewej strony głowy.

W momencie zaginięcia mogła mieć na sobie czarną bluzę z Agnieszką Chylińską, najprawdopodobniej czarne legginsy oraz sportowe buty. Miała też ze sobą plecak fioletowo-różowy w czarne kropki oraz saszetke nerkę w kolorze czarnym.

Posted by Zaginieni przed laty on Thursday, August 6, 2020

Ktokolwiek widział Nikolę Korzeniewską

Policja i rodzina nastolatki prosi wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej aktualnego pobytu bądź jakiekolwiek informacje mogące pomóc ustalić, gdzie przebywa, o kontakt. Można to zrobić dzwoniąc pod nr (29) 757 30 07 (policja w Tłuszczu), (22)776-20-21 (Komenda Powiatowa Policji w Wołominie) lub najbliższą jednostką policji.

Informacje można przekazać również drogą elektroniczną wysyłając wiadomość email pod adres: arkadiusz.dudzinski@ksp.policja.gov.pl.

Widzieliście gdzieś zaginioną Nikolę Korzeniewską?

To też może cię zainteresować: IMGW wydało bardzo ważny alert. Nadchodzące upały mogą zagrażać zdrowiu i życiu Polaków. Kto powinien najbardziej uważać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jak uratować siebie lub innego człowieka po ukąszeniu i użądleniu? Bliskie spotkanie z jadowitymi stworzeniami może się dla nas skończyć źle

O tym się mówi: Kobieta po 30 latach dowiedziała się, że wychowywała nie swoje dziecko. Prawda ujrzała światło dzienne przypadkiem. Jak skończyła się ta hostoria