Jak podaje portal "Pikio", pani Elżbieta Zielińska dowiedziała się po 30 latach, że syn nie jest jej biologicznym dzieckiem. Bolesna prawda wyszła na jaw przez przypadek. Przeprowadzone w przykrych okolicznościach testy genetyczne nie pozostawiały złudzeń.

Przykra prawda w bolesnych okolicznościach

Elżbieta i January Zielińscy byli zdruzgotani, kiedy ich syn Maciej zginął w pożarze. Aby zidentyfikować jego ciało konieczne było przeprowadzenie testów DNA. I to właśnie w wyniku testów genetycznych jego rodzice dowiedzieli się, że ich ukochany syn, nie był ich biologicznym dzieckiem.

Pani Elżbieta, kiedy tylko dowiedziała się, że Maciek nie był jej biologicznym dzieckiem, zapragnęła znaleźć syna, którego urodziła. Pierwsze działania podjemowała na własną rękę, jednak szybko zdała sobie sprawę, że potrzebuje pomocy znających się na tym osób. Była pewna, że w szpitalu doszło do pomyłki.

Kobieta z porodu pamiętała jedynie narokozę przed wykonaniem cesarskiego cięcia, a później kontakt z dzieckiem, który nastąpiła kilka godzin później. Niezastąpiona okazała się siła internetu. W ubiegły piątek, po 4 długich latach prowadzonych poszukiwań udało się znaleźć prawdziwego syna Elżbiety Zielińskiej.

🍀❤️🍀❤️🍀❤️🍀❤️ Kochani 10 czerwca pisząc post (https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty/posts/1275904472616660 ) o...

Posted by Zaginieni przed laty on Sunday, August 2, 2020

Odnaleziony syn

Jak na razie nie pojawiła się informacja na temat tego, czy doszło do spotkania rodziców ze swoim biologicznym dzieckiem. Z pewnością nie będzie to spotkanie łatwe dla żadnej ze stron. Wiele osób zadaje sobie również pytanie, czy szpital, w którym doszło do pomyłki, poniesie za nią odpowiedzialność.

" Upływ czasu może utrudnić postępowanie, ale w żadnym wypadku nie jest przeszkodą, żeby udowodnić, gdzie i w którym momencie doszło do zamiany dzieci" - poinformowała adwokat Maria Wentlandt-Walkiewicz w rozmowie z TV24.

Facebook/Zaginieni przed laty

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Mama napisała wzruszający list do swoich dzieci. Jej słowa chwytają za serce, każda matka dobrze to zrozumie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jak naprawdę nazywają się polskie gwiazdy? Praktycznie nikt nie miał pojęcia, co ukrywają ich idole. Prawdziwe imię Maryli Rodowicz zaskakuje

O tym się mówi: To było do przewidzenia. Koronawirusa wykryto w popularnej restauracji. Sanepid apeluje o rozwagę