Na moment przed drugą rocznicą odejścia po ciężkiej chorobie nowotworowej Kory na cmentarzu Powązkowskim zaszły spore zmiany wokół grobu wokalistki. Kamil Sipowicz postanowił uporządkować mogiłę i postanowił zupełnie nowy nagrobek, poprzednią instalację Pawła Althamera z potężnym zdjęciem ukochanej zabierając do Roztocza, gdzie spędziła ostatnie lata życia.

Czerwona rama zniknęła, a zastąpił ją marmurowy nagrobek ze sporą rzeźbą nagiej kobiety, której autorką jest Monika Osiecka.

- Nadal o niej myślę. Ostatnio miałem bardzo piękny sen, rozmawiam z nią. Nie wierzę w jej śmierć. Wierzę w nieskończoność. Czasami pojawi się w odpowiednim momencie i... jest dobrze" - tłumaczył Sipowicz w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej", cytowany przez Pomponik.

Jak potoczyły się losy Kamila Sipowicza po śmierci Kory? Mąż wokalistki ułożył sobie życie

Jednak nie wszyscy są zadowoleni z poczynań Kamila Sipowicza. Niektórzy zarzucają mu, że nie dba dostatecznie i właściwie o spuściznę artystyczną Kory, nie powstało również muzeum o niej.

Z różnych stron padają również zarzuty, że zbyt szybko ułożył sobie życie prywatne, spotykając się ze znacznie młodszą kobietą.

Męża Kory broni siostra zmarłej artystki, Anna Kubczak. Kobieta wspomniała, że Kora na chwilę przed śmiercią dużo mówiła o rodzinie, szczególnie o zmarłym bracie, Tadeuszu. Darzyła również Sipowicza niesamowitą miłością. Jednak siostra Kory rozumie wybór jej męża.

+- Każdy ma jednak prawo do szczęścia. Samotność nie jest dobrym wyborem. Jego nowego związku nie oceniam krytycznie - przekonywała w "Fakcie", cytowana przez Pomponik.

fot. Instagram

Jak informował portal "Życie": TRUDNA SYTUACJA GWIAZDY „STULECIA WINNYCH”. AKTORKA ROBI WSZYSTKO, BY ODZYSKAĆ DAWNY WYGLĄD, MAŁO NIE STRACIŁA OKA, CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSU MAGDALENY MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKIEJ? WIELKA GWIAZDA TVP POŻEGNAŁA SIĘ Z TELEWIZJĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ